Lokale mieszkalneSprzedam za 425 000 zł Ogł. nr 921271
z 22 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem

61,4m2  VII piętro

ul. Władysława Amdersa

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

 

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Andersa o powierzchni 61,4 m2.Nieruchomość położona na siódmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowy z windą. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od północy oraz południa. Nieruchomość skalda się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne opłaty do spółdzielni w kwocie ok.950 zł przy jednej osobie. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,4 m2.Budynek po termoizolacji z przystosowanym wjazdem dla osób niepełnosprawnych z poziomu chodnika. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz tereny zielone od strony południowej. W okolicy przedszkole, szkoła, plac zabaw, liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz C. H.„ Ogrody” .

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
61 m²
Piętro:
7
Cena:
425 000 zł   (6 967,21 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
wieżowiec
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.levelnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Wciągarka bramowa stacjonarna AWS-1000kg

Maszyny i urządzeniaSprzedam za 2 900 zł Ogł. nr 920249
z 15 maja

Wciągarka bramowa stacjonarna AWS-1000kg

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  PRZESTRONNE

Lokale mieszkalneSprzedam za 570 000 zł Ogł. nr 920509
z 18 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE 

POŁOŻONE NA 1 PIĘTRZE

W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM I STAREGO MIASTA

ULICA ZIELONA, ELBLĄG

 

Premium

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 921137
z 21 maja

🍽️ Praca w Restauracji "Szalona Gęś" na Starym Mieście w Elblągu! 🍹

zatrudnimy KUCHARZA / KUCHARKĘ

 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! 😊

Premium
Elbląg Konsultacja, diagnoza, terapia logopedyczna 
Logopeda Jagoda Zielińska

Kursy, szkoleniaWykonam usługę Ogł. nr 920654
z 18 maja

Konsultacja, diagnoza, terapia logopedyczna
Logopeda Jagoda Zielińska

Premium

Zwierzęta i roślinySprzedam za 35 zł Ogł. nr 920872
z 20 maja

Sprzedam koguty dorosłe 6-cio miesieczne

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również: