Lokale mieszkalneSprzedam za 250 000 zł Ogł. nr 919386
z 11 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

Siedlisko z potencjałem

Dom  ok.160 m2,działki  5,666 m2

Marwica

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Marwica o powierzchni ok.160 m2.Do nieruchomości przynależą dwie działki o łącznej powierzchni 5,666 m2.Dom składa się z trzech poziomów.

Poziom – 1 to pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok.46 m2,które posiada bezpośrednie wejście od podwórza z tyłu domu.

Poziom 0 to część mieszkalna z wejściem głównym od frontu budynku o łącznej powierzchni ok.90 m2

Poziom 1 to poddasze użytkowe o powierzchni ok.70 m2  (po podłodze ok.110 m2)

Nieruchomość została całkowicie oczyszczona, wymieniono stolarkę okienną i przygotowano do pełnej odbudowy. Budynek z dużym potencjałem w sielankowym klimacie wsi. Wzdłuż działki przepływa rzeczka, dogodny dojazd z drogi głównej. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób poszukujących enklawy ciszy i spokoju w otoczeniu krajobrazu polskiej wsi. W odległości 3 km przepływa Szlak Kanału Elbląskiego z pochylnią Jelenie oraz Całuny. W okolicy znajdziemy również sklepy spożywcze, kościół oraz przystań dla statków. Jeśli szukasz siedliska dla siebie i swojej rodziny to ta oferta może Cie zainteresować.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
160 m²
Piętro:
1
Cena:
250 000 zł   (1 562,50 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.levelnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Zatrudnię PEDAGOGA SPECJALNEGO oraz PSYCHOLOGA do pracy z dziećmi w przedszkolu

Praca - zatrudnięEdukacja Ogł. nr 914773
z 3 maja

Zatrudnię PEDAGOGA SPECJALNEGO oraz PSYCHOLOGA do pracy z dziećmi w przedszkolu

Premium
Elbląg Klimatyzacjaobsługujemy Czynniki 134a, 1234yf-odgrzybianie, ozonowanie-wymiana kompresora, skraplacza,

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 919101
z 9 maja

Klimatyzacja

obsługujemy Czynniki 134a, 1234yf

-odgrzybianie, ozonowanie

-wymiana kompresora, skraplacza, przewodów klimatyzacji

-mycie, czyszczenie parownika

-płukanie układu po zatarciu kompresora

-naprawa układu elektrycznego klimatyzacji

-precyzyjne sprawdzenie szczelności

-wydruk wykonanych czynności

WYJAZDOWO (DOTYCZY SPRZĘTU CIĘŻKIEGO I ROLNICZEGO)

Podana cena dotyczy serwisu klimatyzacji (podłączenia urządzenia)

Premium

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919344
z 11 maja

Praca – Pracownik Produkcyjny / Pomocnik Produkcji

Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *NOWOŚĆ! NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ ADMINISTRACYJNO-MAGAZYNOWO-USŁUGOWAo pow. 1098,30

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 5 264 400 zł Ogł. nr 918818
z 7 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *