Lokale mieszkalneSprzedam za 265 000 zł Ogł. nr 919397
z 11 maja

NIERUCHOMOŚCI ANNA KRASZEWSKA

 

Wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe

 

ul. Grunwaldzka

Prezentujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m², zlokalizowane na drugim piętrze budynku, w samym sercu miasta przy ulicy Grunwaldzkiej. To oferta, która łączy w sobie dobry standard wykończenia, doskonałą infrastrukturę śródmieścia oraz rzadko spotykane udogodnienia dodatkowe

.

    Mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem, który maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Centralnym punktem lokalu jest słoneczny pokój dzienny o powierzchni 19 m² z aneksem kuchennym, w którym praktyczna wyspa stanowi nie tylko wygodne miejsce do pracy, ale i stylowy element dekoracyjny. Prywatna sypialnia (10,50 m²) zapewnia komfort wypoczynku, a przedpokój z pojemną szafą przesuwną ułatwia utrzymanie porządku. Łazienka z kabiną prysznicową została wykończona ponadczasową glazurą i terakotą.

 

    Nieruchomość jest w pełni gotowa do zamieszkania – przeszła remont, obejmujący wymianę instalacji elektrycznej i hydraulicznej, montaż nowej stolarki drzwiowej oraz grzejników konwektorowych. Na podłogach położono estetyczne panele, a ściany wykończono gładzią. W cenie zakupu pozostaje kompletne umeblowanie widoczne na zdjęciach.

 

    Istnieje możliwość przejęcia obecnego, rzetelnego najemcy, co gwarantuje płynność finansową i zysk z wynajmu od pierwszego dnia po zakupie. Niskie koszty eksploatacji (czynsz na poziomie 653 zł przy 2 osobach) oraz atrakcyjna lokalizacja blisko dworców PKP i PKS czynią tę ofertę wysoce konkurencyjną na rynku najmu.   Do lokalu przynależy piwnica (2,47 m²).

 

    Dodatkowym, niezwykle praktycznym atutem jest możliwość kontynuowania dzierżawy murowanego obiektu gospodarczego znajdującego się bezpośrednio przy budynku, który może pełnić funkcję warsztatu lub miejsca postojowego dla małego auta, a także dostęp do dodatkowej komórki gospodarczej.

 

Budynek jest zadbany, po termomodernizacji i remoncie dachu, z czystą klatką schodową i centralnym ogrzewaniem miejskim (ciepła woda z bojlera elektrycznego).

 

***Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
39 m²
Piętro:
2
Cena:
265 000 zł   (6 794,87 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Adres:

ul. Studzienna 27-28A, Elbląg

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.elblag.nieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg MOBILNA WULKANIZACJA OPIONCałodobowa mobilna wulkanizacja opon aut osobowych i ciężarowych. Dojedziemy na

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 918806
z 7 maja

MOBILNA WULKANIZACJA OPION

Całodobowa mobilna wulkanizacja opon aut osobowych i ciężarowych. Dojedziemy na miejsce, zmienimy oponę, abyś mógł kontynuować jazdę. Nasza firma wyposażona jest we wszystkie potrzebne narzędzia i maszyny. 
Mobilną wulkanizacją zajmujemy się od lat.

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WOLNOSTOJĄCY 

Domy mieszkalneSprzedam za 1 290 000 zł Ogł. nr 918154
z 4 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WOLNOSTOJĄCY  DOM Z GARAŻEM

WYBUDOWANY WEDŁUG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU

USYTUOWANY Z DALA OD DROGI

POSADOWIONY NA BARDZO ŁADNIE ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE

DĄBROWA, ULICA WIĄZOWA

Premium
Elbląg Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garażDodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 1 999 zł Ogł. nr 918674
z 6 maja

Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garaż

Dodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Premium
Elbląg        Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód?