Lokale mieszkalneSprzedam za 949 000 zł Ogł. nr 920828
z 19 maja

🏡 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ – ELBLĄG, UL. IWASZKIEWICZA | 134 m² | STAN DEWELOPERSKI 🏡

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu – komfort, nowoczesność i bezpieczeństwo!

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny?

Mamy dla Ciebie nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 134 m², położony w spokojnej części Elbląga – ul. Iwaszkiewicza. Budynek został ukończony w 2025 roku. Wyróżnia go przemyślany układ pomieszczeń oraz wysoki standard wykonania, zapewniający pełen komfort życia!

  • Przestronny salon z wyjściem na prywatny ogródek – stworzony do relaksu i rodzinnych spotkań
  • 4 funkcjonalne sypialnie na piętrze oraz duża, nowoczesna łazienka
  • Ekologiczna pompa ciepła i ogrzewanie podłogowe w całym domu zapewniają oszczędność i komfort
  • Wysokiej klasy okna PVC trzyszybowe oraz stalowe drzwi ocieplane gwarantują bezpieczeństwo i ciszę
  • Możliwość wybudowania wiaty garażowej
  • Działka 330 m² – miejsce na ogród, zabawę dzieci czy dodatkową przestrzeń rekreacyjną

Lokalizacja
Dom położony jest w rozwijającej się, spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. To wymarzone miejsce dla rodzin, osób ceniących ciszę oraz bliskość terenów zielonych.

Cena: 899 000 zł

Nie zwlekaj – zamieszkaj w nowym, komfortowym domu stworzonym z myślą o Twojej rodzinie! ✨
Wejdź na naszą stronę internetową : https://polnocnamodrzewina.pl/

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
134 m²
Piętro:
1
Cena:
949 000 zł   (7 082,09 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
dom wielorodzinny
Rok budowy:
między 2021 a 2026 r.
Kontakt

Kom.:

79X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg GROVEST NIERUCHOMOŚCIPREZENTUJE:  Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 77,3  m² 

Lokale mieszkalneSprzedam za 735 000 zł Ogł. nr 919665
z 12 maja

GROVEST NIERUCHOMOŚCI

PREZENTUJE:

 

Dwupoziomowe

4-pokojowe mieszkanie

77,3  m²

  Klimatyzowane   

 

Lokalizacja: Elbląg,   ul. Kossaka 11

 

735  000 zł

Premium
Elbląg 👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍

Zdrowie i urodaWykonam usługę Ogł. nr 920133
z 15 maja

👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍ ⚕️

Zakres usług:

  • Opieka medyczna
  • Terapia zajęciowa
  • Rehabilitacja
  • Masaż
  • Opieka dla najmłodszych
  • Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
  • Wsparcie psychologiczne
Premium
Elbląg 🚛 Usługi Przeprowadzkowe, Transportowe oraz Transport Samochodów - Laweta 🚗

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 917662
z 29 kwietnia

🚛 Usługi Przeprowadzkowe, Transportowe oraz Transport Samochodów - Laweta 🚗

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 919910
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE

DO ZAMIESZKANIA