Lokale mieszkalneSprzedam za 650 000 zł Ogł. nr 920659
z 19 maja

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam mieszkanie - Elbląg. 

Wyjątkowa propozycja dla wymagających!
Na sprzedaż oferujemy przestronny, w pełni urządzone mieszkanie położone na nowym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Łęczyckiej w Elblągu.
To mieszkanie jest szczytowe, z ekspozycją od strony lasu – zapewniającą ciszę, prywatność i wyjątkowy klimat, którego nie znajdziesz w budynkach środkowych.

Wnętrze zaprojektowane z myślą o komforcie Całość wykończona 4 lata temu z dbałością o każdy detal, przy użyciu materiałów z najwyższej półki – od eleganckich podłóg, przez lakierowane fronty mebli, po nowoczesne oświetlenie.

Rozkład pomieszczeń
Salon – jasny, przestronny, z dużymi oknami wychodzącymi na zieleń; miejsce na narożnik i stół.
Kuchnia w zabudowie – projekt na wymiar, lakierowane fronty, pełne AGD: lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka.
Sypialnia małżeńska – łóżko, szafki nocne, komplet mebli.
Pokój dziecięcy – gotowe umeblowanie, idealne także jako gabinet lub pokój gościnny.
Łazienka – elegancka armatura, kabina prysznicowa, pralka, wysokiej jakości kafle.
Przedpokój – zabudowane, pojemne szafy w wysokim połysku. Atuty lokalizacji
-Bezpośrednie sąsiedztwo lasu – cisza, świeże powietrze i brak okien naprzeciwko.
-Nowoczesne, zamknięte osiedle – monitoring, brama na pilota, kontrola dostępu W pobliżu:

-sklepy (Biedronka, Lidl, Żabka),
-szkoły i przedszkola ,
-przystanki komunikacji miejskiej ,
-ścieżki rowerowe i spacerowe ,
-punkty usługowe i gastronomiczne
-Szybki dojazd do centrum i tras wylotowych

Dlaczego warto?

Wysoki standard – mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.
Pełne wyposażenie w cenie – AGD, meble, zabudowy, oświetlenie.
Prywatność – szczytowe położenie i widok na las.
Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Gotowe do wprowadzenia – bez dodatkowych nakładów finansowych.
Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie.Bardzo dobra lokalizacja – spokojne osiedle, a jednocześnie blisko do miasta
.Układ pomieszczeń funkcjonalny dla rodziny, pary lub singla.

Cena: 650 000 zł

Powierzchnia mieszkania: 66,93 m²
Powierzchnia z piwnicą: 79,26 m²

Kontakt: 886 885 938 – Bartosz Północ Nieruchomości Elbląg

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
66 m²
Piętro:
3
Cena:
650 000 zł   (9 848,48 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
apartamentowiec
Rok budowy:
między 2011 a 2020 r.
Kontakt

Kom.:

88X XXX XXX (pokaż)

WWW:

polnoc.pl
Zamknij
Ogłoszenia w kategorii Lokale mieszkalne - Sprzedam
Proszę czekaćCzekaj
Pokaż lokalizację nieruchomości
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg      MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ     

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919938
z 14 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O. 

 

PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ   

 

poszukujemy:

 

Specjalisty ds. BHP (K/M)

Premium
Elbląg ElektrykProfesjonalne usługi elektryczne, instalacja systemów alarmowych i CCTV

Remont.-budowlaneWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 919529
z 12 maja

Elektryk

Profesjonalne usługi elektryczne, instalacja systemów alarmowych i CCTV

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 329 000 zł Ogł. nr 920208
z 15 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM

POŁOŻONE NA ZADBANYM OSIEDLU

ULICA MATEJKI, ELBLĄG

Premium
Elbląg 🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗Silnik suchy,

Sam. osoboweSprzedam za 13 200 zł Ogł. nr 916335
z 21 kwietnia

🚗 Honda Civic 1.8 140KM, 2006/2007 – Zadbana, oszczędna, garażowana! 🚗

Silnik suchy, przegląd i ubezpieczenie aktualne!