Lokale mieszkalneSprzedam za 695 000 zł Ogł. nr 921448
z 23 maja

Sprzedam apartament w Elbągu na osiedlu Słoneczne Bielany, na ulicy Nowogrò dzkiej

Apartament znajduje sie na parterze budynku 2 pietrowego, z windą. Sklada sie z sslonu z aneksem kuchennych, dwò ch osobnych pokoi, łazienki  dużego balkonu. Osiedle zamknięte, strzeżone, z dużą iloscią zadbanej zieleni, placem zabaw.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
59 m²
Piętro:
Parter
Cena:
695 000 zł   (11 779,66 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
apartamentowiec
Rok budowy:
między 2011 a 2020 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg,ulica Nowogròdzka

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  PRZESTRONNE

Lokale mieszkalneSprzedam za 570 000 zł Ogł. nr 920509
z 18 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE 

POŁOŻONE NA 1 PIĘTRZE

W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM I STAREGO MIASTA

ULICA ZIELONA, ELBLĄG

 

Premium
Elbląg ZATRUDNIE  - TAPICERA MEBLOWEGO

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920783
z 19 maja

ZATRUDNIE 

- TAPICERA MEBLOWEGO

Premium
Elbląg LEVEL NIERUCHOMOŚCI  ELZAM TOWER  MIESZKANIA    OD 42m2 do 106m2    NIERUCHOMOŚCI

Lokale mieszkalneSprzedam za 388 052 zł Ogł. nr 920715
z 19 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

ELZAM TOWER

 

MIESZKANIA

 

  OD 42m2 do 106m2 

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Premium
Elbląg Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Domy mieszkalneSprzedam za 1 990 000 zł Ogł. nr 921037
z 21 maja

Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Premium
Elbląg                         🚗 IMPERIUM GIEŁDA

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 921405
z 23 maja

                        🚗 IMPERIUM GIEŁDA AUT UŻYWANYCH 🚗

Skup – Sprzedaż – Zamiana samochodów

82-300 Elbląg, Plac Grunwaldzki 4 (za stacją paliw Circle K)