Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 920989
z 20 maja

🌳 Sprzedam mieszkanie  2 pokoje Park Kajki 🌇

PIĘKNY WIDOK 

45m2  po generalnym remoncie

 

Ogłoszenie prywatne 

Wyjątkowa oferta! Zamieszkaj w zielonej okolicy Parku Kajki

Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu blisko terenów zielonych? Mam do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na ostatnim piętrze zadbanego bloku przy ul. Płk. Dąbka, tuż przy Parku Kajki!

  • Świetny rozkład – 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, balkon z panoramicznym widokiem
  • Słoneczny balkon oraz dwustronna ekspozycja zapewniająca dużo światła
  • Stan idealny – świeży, gruntowny remont, nowe instalacje, wysokiej klasy wykończenia
  • Bezpieczeństwo transakcji – brak wad prawnych, szybkie wydanie
  • Doskonała lokalizacja – blisko sklepy, szkoły, przedszkole, apteka, przychodnia i tereny rekreacyjne
  • Atrakcyjny budynek – ocieplony, zadbana klatka schodowa, duży parking dla mieszkańców
  • Wyposażona i umeblowana kuchnia  - zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta, okap, zabudowa
  • SM Sielanka – pewne zasoby i spokojna okolica

Opis nieruchomości:
Mieszkanie o powierzchni 45  m2 znajduje się na 4.piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ pomieszczeń:

  • Salon (19 m2) z wyjściem na balkon i pięknym widokiem
  • Sypialnia (11 m2) – jasna i ustawna widok na górę Chrobrego i Park Kajki
  • Oddzielna kuchnia (6  m2) ten sam widok
  • Łazienka (3,5 m2) – nowoczesna, z wanną
  • Przedpokój (5,5 m2)

Wykończenie i standard: nowe instalacje, wymienione grzejniki, nowoczesna armatura, wysokiej jakości panele, nowe okna i parapety, drzwi premium, CO i ciepła woda z sieci miejskiej.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Wydanie od zaraz!

Zapraszam serdecznie na prezentację – to mieszkanie możesz mieć od ręki! 🏡

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
45 m²
Piętro:
4
Cena:
319 000 zł   (7 088,89 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 919910
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE

DO ZAMIESZKANIA

ULICA BRZESKA, ELBLĄG

Premium
Elbląg LEVEL NIERUCHOMOŚCI  ELZAM TOWER  MIESZKANIA    OD 42m2 do 106m2    NIERUCHOMOŚCI

Lokale mieszkalneSprzedam za 388 052 zł Ogł. nr 920715
z 19 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

ELZAM TOWER

 

MIESZKANIA

 

  OD 42m2 do 106m2 

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Premium
Elbląg MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCHFirma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919893
z 14 maja

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCH

Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCH

Premium
Elbląg Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni osobę na

Praca - zatrudnięMontaż Ogł. nr 920279