Lokale mieszkalneSprzedam za 430 000 zł Ogł. nr 919875
z 13 maja

Sprzedam mieszkanie 43,10 M2,2 pokojowe - Elbląg ul. Lubraniecka. w spokojnej dzielnicy. Piętro 3 w budynku 4 kondygnacyjnym bez windy. Czynsz za mieszkanie ok 600 złotych. Przedpokój i kuchnia zabudowana. Mieszkanie posiada mały balkon oraz pomieszczenie piwniczne 2,60m2.Ogrzewanie i ciepła woda miejska.
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
43 m²
Piętro:
3
Cena:
430 000 zł   (10 000,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elblag

Kom.:

69X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul.

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 314 000 zł Ogł. nr 919553
z 12 maja

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul. Barona 2A w Elblągu

Premium
Elbląg Wynajmę przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w Elblągu Na

Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 2 700 zł Ogł. nr 920049
z 14 maja

Wynajmę przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w Elblągu Na Stoku. W cenie najmu Vectra (TV + Internet)
Premium
Elbląg SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 919345
z 11 maja

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie Nowy Czynnik 1234yf R134a

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon 

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych