Lokale mieszkalneSprzedam za 380 000 zł Ogł. nr 920693
z 19 maja

🏡 Sprzedam przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! 🏡

Atrakcyjna okolica,   parter – idealne dla Ciebie!

Wyjątkowa oferta w pobliżu parku Bażantarnia!

Na sprzedaż przestronne, wysokie (3,2 m!) mieszkanie położone na parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta.

  • 2 ustawne pokoje – idealne zarówno na sypialnię, jak i salon z miejscem do pracy
  • Przestronny przedpokój – wygoda i funkcjonalność od wejścia
  • Łazienka oraz osobna ubikacja – komfort dla całej rodziny
  • Oddzielna kuchnia – miejsce na rodzinne gotowanie
  • Piwnica – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy tuż obok parku Bażantarnia – idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

 

Oferta PRYWATNA!!! bez pośredników

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
62 m²
Piętro:
Parter
Cena:
380 000 zł   (6 129,03 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1991 a 2000 r.
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 205 000 zł Ogł. nr 920089
z 15 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

W SPOKOJNEJ I CICHEJ LOKALIZACJI

ULICA  RECHNIEWSKIEGO, ELBLĄG

Premium

Do ogroduWynajmę od kogoś Ogł. nr 920250
z 16 maja

Koszenie kosa spalinowa

Premium
Elbląg Dołącz do ekspertów – zostań    Mechanikiem Utrzymania Ruchu (K/M/N)Miejsce pracy: Elbląg, ul.

Praca - zatrudnięUsługi Ogł. nr 920080
z 15 maja

Dołącz do ekspertów – zostań    Mechanikiem Utrzymania Ruchu (K/M/N)

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Stoczniowa 2

Premium
Elbląg                      

Sam. osoboweSprzedam za 59 900 zł Ogł. nr 919569
z 12 maja

                      Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

 VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI MOC 177KM AUTOMAT 4X4 R-LINE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

      ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

    DOJAZD ORAZ SZCZEGÓŁOWE GODZINY OTWARCIA

     ZNAJDĄ PAŃSTWO NA WIZYTÓWCE GOOGLE 

ZAPRASZAMY PO DOBRE ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE SAMOCHODY