Lokale mieszkalneSprzedam za 2 299 000 zł Ogł. nr 920188
z 15 maja

 

TO MY SPRZEDAJEMY

NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIE

BIURO NIERUCHOMOŚCI

AMERICAN HOME

FOR SALE - POSIADŁOŚĆ - TOLKMICKO

Wyobraź sobie miejsce, które nie jest tylko nieruchomością – to gotowa wizja, przestrzeń, która aż prosi się o to, by tchnąć w nią wielki pomysł.
 

Na malowniczym wzgórzu, otulonym lasem, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tolkmicko i Zalew, znajduje się posiadłość o niezwykłym potencjale inwestycyjnym i wyjątkowym klimacie.
Już sam dojazd robi wrażenie – podjazd prowadzi na szczyt, gdzie otwiera się zupełnie inny świat: cisza, przestrzeń, natura i widok, którego nie da się odtworzyć ani kupić gdzie indziej.

 

 

 

To miejsce żyje rytmem natury. Wokół rozciąga się zieleń, starannie dobrane nasadzenia oraz sad z drzewami owocowymi. W sercu działki znajduje się urokliwy staw, zamieszkany przez amura, sandacza, karpia, lina i węgorza – idealny zarówno dla pasjonatów wędkarstwa, jak i osób szukających relaksu nad wodą.
 

Na terenie tej malowniczej działki znajduje się dom o powierzchni mieszkalnej 122,16 m2, dodatkowo w bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 27,23 m2, z którego bezpośrednio przechodzimy do wnętrza domu — rozwiązanie niezwykle wygodne, szczególnie w chłodniejsze dni.
Na parterze wita nas praktyczny wiatrołap z miejscem na pojemną szafę, tu znajduje się również pomieszczenie techniczne z piecem, łazienka z wc i kabiną prysznicową oraz dodatkowy, kameralny pokój – idealny dla gości lub jako gabinet.

 

Serce domu stanowi jasny, przestronny salon, pięknie doświetlony naturalnym światłem, harmonijnie połączony z otwartą kuchnią utrzymaną w ciepłych, drewnianych tonacjach. To przestrzeń dzienna, która sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu – zarówno w codziennym rytmie, jak i podczas wyjątkowych chwil. Centralnym punktem tej strefy jest kominek, przy którym można celebrować spokojne, nastrojowe wieczory, wsłuchując się w trzask ognia i ciesząc się ciszą oraz niezależnością, jaką daje to wyjątkowe miejsce.

 

Eleganckie, jesionowe schody prowadzą na piętro – prywatną strefę domowników, która stanowi azyl pełen komfortu i wyciszenia. Znajdują się tam trzy niezależne pokoje, w tym przestronna sypialnia z własną garderobą. Do dyspozycji mieszkańców jest również łazienka z wanną, idealna do relaksu po długim dniu, a także praktyczna pralnia. Dodatkowym atutem są balkony, które pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem o każdej porze dnia.
 

To przestrzeń, w której z powodzeniem można zamieszkać na stałe i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć życie prywatne z biznesem – mieć wszystko w jednym miejscu, bez kompromisów, blisko natury, a jednocześnie z realnym potencjałem dochodowym. To dom który można dopasować do własnej wizji: od komfortowej rezydencji rodzinnej po pensjonat czy obiekt noclegowy. Już dziś oferuje przestrzeń do życia, ale jego prawdziwa siła tkwi w tym, jak łatwo może stać się czymś więcej.

Całość uzupełniają:

Wiata grillowa pokryta prawdziwą strzechą – idealna do spotkań i organizacji wydarzeń
Miejsce na ognisko z bujawką i  punktem widokowym 
Wędzarnia - która aż prosi się o wykorzystanie w działalności kulinarnej lub rekreacyjnej
Dodatkowe garaże przy podjeździe - jeden dwustanowiskowy, drugi np. na samochód dostawczy

Nieruchomość otoczona jest licznymi iglakami, które tworzą zielony, spokojny azyl. Wśród nich rośnie sosna hakowata, a całość dopełniają smukłe brzózki, dodające lekkości i romantycznego uroku temu wyjątkowemu miejscu.

Zadbany staw o głębokości od 1 metra do 3 metrów -  praktyczny i bezproblemowy w utrzymaniu (spuszczalny, osuszalny, posiada mnich spustowy, dopływ i odpływ), a możliwość budowy pomostu otwiera kolejne scenariusze jego wykorzystania – od prywatnej strefy wypoczynku po atrakcję dla gości.

Obok domu znajduje się przestronna hala o powierzchni 298,60 m2, wcześniej wykorzystywana do hodowli narybku – w pełni przystosowana technicznie i sanitarnie, z własnym źródłem ogrzewania, z wydzielonymi pomieszczeniami i dużą, otwartą przestrzenią. Dodatkowym atutem jest możliwość wjazdu samochodem bezpośrednio do hali, co znacząco zwiększa jej funkcjonalność.

To miejsce daje ogromne możliwości:

- klimatyczna sala weselna lub eventowa z widokiem, który stanie się jej znakiem rozpoznawczym,
- przestrzeń pod pracownie,
- studio kreatywne lub manufaktura,
- baza dla działalności gastronomicznej, np. restauracja farm-to-table,
- magazyn,
- warsztat lub zaplecze dla działalności produkcyjnej,
- pola kempingowe i kamperowe
 

Zaletą inwestycji w to miejsce jest lokalizacja – widok na Tolkmicko, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija i zyskuje na popularności turystycznej.

To urokliwe miasteczko nad Zalewem Wiślanym oferuje:

- marinę i port jachtowy przyciągający miłośników żeglarstwa
- tramwaj wodny do Krynicy Morskiej 
- rozwijającą się infrastrukturę turystyczną i gastronomiczną
- dostęp do tras rowerowych i szlaków pieszych Wysoczyzny Elbląskiej
- bliskość natury, lasów a jednocześnie rosnące zainteresowanie inwestorów i turystów
 

To właśnie takie miejsca – autentyczne, jeszcze nieprzekształcone przez masową turystykę – dziś zyskują największy potencjał wzrostu.

To nieruchomość, która daje coś więcej niż metry kwadratowe – daje historię do stworzenia. Możesz tu zbudować miejsce, do którego ludzie będą wracać po emocje, spokój, doświadczenia.
Agroturystyka z charakterem, klimatyczne miejsce na wesela, kameralny resort, przestrzeń dla artystów czy ośrodek wypoczynkowy – wszystko zaczyna się od tej lokalizacji.
Bo są rzeczy, które można zaprojektować. I są takie, które po prostu trzeba poczuć – jak ten widok, ta cisza i ten klimat.

Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.  

Decydując się na zakup domu w biurze American Home masz możliwość oddać kredytowanie w dobre ręce naszego eksperta finansowego, w zamian zyskujesz że Doradca zadba o indywidualne interesy każdego klienta, pomoże skompletować niezbędne dokumenty i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,83 % brutto.  

 

 

Już dziś, zapraszamy Was do naszego nowoczesnego biura na Starym Mieście
American Home - biuro nieruchomości
ul. Studzienna 15 A, w Elblągu.

Gdy spotykają się marzenia, pojawiamy się My, by spełnić Wasze marzenia.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
122 m²
Piętro:
1
Cena:
2 299 000 zł   (18 844,26 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
dom wielorodzinny
Rok budowy:
między 2001 a 2010 r.
Kontakt

Adres:

American Home ul. Studzienna 15 A

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

79X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.americanhome.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 389 000 zł Ogł. nr 918941
z 8 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

Z BALKONEM

W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA

ULICA ODZIEŻOWA, ELBLĄG

Premium
Elbląg 👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍

Zdrowie i urodaWykonam usługę Ogł. nr 920133
z 15 maja

👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍ ⚕️

Zakres usług:

  • Opieka medyczna
  • Terapia zajęciowa
  • Rehabilitacja
  • Masaż
  • Opieka dla najmłodszych
  • Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
  • Wsparcie psychologiczne
Premium
Elbląg SPAWACZ MIG/MAG/TIG  Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych,

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919894
z 14 maja

SPAWACZ MIG/MAG/TIG 

Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG

Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *POLECAMY! OBIEKT Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM, SZYBKI WYJAZD