Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 1 350 zł Ogł. nr 913297

WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Wynajmę mieszkanie - Elbląg, Władysława Broniewskiego. 

Oferta
Na wynajem kawalerka o powierzchni 36,6 m², położona na 3 piętrze w Elblągu..

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się przy ul. Broniewskiego, co zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej – zarówno autobusów, jak i tramwajów. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, takie jak Stokrotka, Lidl, Aldi oraz centrum handlowe Ogrody, co gwarantuje wygodę w codziennych zakupach.

Opis nieruchomości
Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 36,6 m² na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8,54 m². Kuchnia w pełni wyposażona – lodówka, zmywarka, mikrofalówka, kuchenka oraz piekarnik. W przedpokoju szafa w zabudowie, w łazience pralka. Pokój nieumeblowany. Na życzenie najemcy pokój zostanie wyposażony w meble. Wszystkie media z miasta. Miejsca parkingowe ogólnodostępne znajdują się przed blokiem.

Informacje finansowe
Cena 1350 plus czynsz administracyjny 650. Kaucja zwrotna 2000.

Musisz sprzedać swoją nieruchomość aby zakupić nową? Pomożemy przejść przez ten cały proces. Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Wiśniewscy Nieruchomości
Wojciech Wysocki
882 035 447

Kontakt:
Wojciech Wysocki
tel: 882035447
wysocki@wnieruchomosci.pl

Kontakt do biura:
WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ ELBLĄG
+48530540852
biuro@wnieruchomosci.pl
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
36 m²
Piętro:
3
Cena:
1 350 zł   (37,50 zł/m²)
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Kontakt

Adres:

Bednarska 16A, 82-300 Elbląg

Kom.:

88X XXX XXX (pokaż)

WWW:

wnieruchomosci.pl
Zamknij
Ogłoszenia w kategorii Lokale mieszkalne - Wynajmę komuś
Proszę czekaćCzekaj
Pokaż lokalizację nieruchomości
Zobacz średnie ceny ofertowe wynajmu lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg MOBILNA WULKANIZACJA OPIONCałodobowa mobilna wulkanizacja opon aut osobowych i ciężarowych. Dojedziemy na

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 919676
z 12 maja

MOBILNA WULKANIZACJA OPION

Całodobowa mobilna wulkanizacja opon aut osobowych i ciężarowych. Dojedziemy na miejsce, zmienimy oponę, abyś mógł kontynuować jazdę. Nasza firma wyposażona jest we wszystkie potrzebne narzędzia i maszyny. 
Mobilną wulkanizacją zajmujemy się od lat.

Premium

Praca - zatrudnięZdrowie i uroda Ogł. nr 917659
z 29 kwietnia

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o.w Braniewie zatrudni Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej (K/M)

Premium
Elbląg 🚗🔥 Wielka Promocja! Kurs Prawa Jazdy w firmie Joltex już za 2700  zł!

Kursy, szkoleniaWykonam usługę za 2 600 zł Ogł. nr 920580
z 18 maja

🚗🔥 Wielka Promocja! Kurs Prawa Jazdy w firmie Joltex już za 2700  zł! 🔥🚗

Prawo jazdy to swoboda i niezależność! Zdobądź je z nami!

Premium
Elbląg 🌺 SALON MASAŻU EROS MASSAGE 🌺ZAPRASZA NA MASAŻ TANTRYCZNYSALON ŚWIADCZY USŁUGI MASAŻU

Zdrowie i urodaWykonam usługę Ogł. nr 920517
z 18 maja