Ogródki działkoweSprzedam za 26 000 zł Ogł. nr 920460
z 17 maja

Na sprzedaż ogródek działkowy ROD SPOŁEM okolice bażantarnii. Wjazd od ulicy Chrobrego.

Na sprzedaż ogródek działkowy ROD SPOŁEM okolice bażantarnii. Wjazd od ulicy Chrobrego lub pieszo od ul. Marymonckiej. Na działce woda, prąd, basen 11m3,huśtawka, zjeżdzalnia, trampolina, Działka znajduje się na końcu kompleksu działkowego dzięki czemu można zachować dużo prywatności. Na działkach zamontowane kamery, nowe ogrodzenie zewnętrzne, dostępny duży parking za bramą dla dzialkowców. Na działce znajdują czereśnia, śliwa, duży orzech włoski, orzech laskowy, aronia, borówki.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
500 m²
Cena:
26 000 zł   (52,00 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

Żurawia

Kom.:

78X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  PRZESTRONNE

Lokale mieszkalneSprzedam za 570 000 zł Ogł. nr 920509
z 18 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE 

POŁOŻONE NA 1 PIĘTRZE

W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM I STAREGO MIASTA

ULICA ZIELONA, ELBLĄG

 

Premium
Elbląg Wciągarka bramowa stacjonarna AWS-1000kg

Maszyny i urządzeniaSprzedam za 2 900 zł Ogł. nr 920249
z 15 maja

Wciągarka bramowa stacjonarna AWS-1000kg

Premium
Elbląg 🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNEKOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH,

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 919747
z 13 maja

🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNE

KOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH, WOD-KAN W TWOIM DOMU🔥

  KOTŁY GAZOWE, OLEJOWE, PELLET,

 

PPU EXPRO Sp. z o. o.– dla Was od 1988 roku!

 

    Gwarancja, serwis, doświadczenie, indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie,  

dziesiątki realizacji i usatysfakcjonowanych Klientów sprawdź, czy inni to oferują!

Premium
Elbląg Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza

Sam. osoboweSprzedam za 28 900 zł Ogł. nr 920282
z 16 maja

Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza rejestracja 2025 r. Bezwypadkowy. Pierwszy właściciel. Faktura VAT - kupujący nie płaci podatku. Ubezpieczony. W cenie dobrego roweru elektrycznego. Bardzo małe koszty eksploatacji !