Ogródki działkoweSprzedam za 39 000 zł Ogł. nr 921121
z 21 maja

Na sprzedaż piękna i w pełni zagospodarowana działka ROD „ Przemysłówka” w Elblągu 

 

Sprzedam bardzo zadbaną i w pełni urządzoną działkę na ROD „ Przemysłówka” w Elblągu o powierzchni 365 m². Działka gotowa do korzystania od zaraz – wszystko zostaje dla nowego właściciela, więc nie trzeba martwić się o dodatkowe wyposażenie czy inwestycje.

Na działce znajduje się klimatyczna drewniana altanka z wyposażoną kuchnią, lodówką oraz miejscem do odpoczynku. W środku jest bardzo przytulnie i domowo. Dodatkowo osobne WC przenośne oraz pomieszczenie gospodarcze na narzędzia i sprzęt ogrodowy.

Na działce znajduje się również:
✔️ zadaszona weranda
✔️ dodatkowa wiata rekreacyjna
✔️ stół ogrodowy z dużym rozkładanym parasolem
✔️ huśtawka
✔️ mała fontanna
✔️ przygotowany kompostownik
✔️ liczne nasadzenia i dużo zieleni

Dostępny prąd oraz woda.

Działka jest bardzo spokojna, zadbana i daje dużo prywatności. Idealne miejsce na odpoczynek, grilla czy spędzanie czasu z rodziną. Widać, że wszystko było robione z sercem.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
365 m²
Cena:
39 000 zł   (106,85 zł/m²)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 919910
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE

DO ZAMIESZKANIA

ULICA BRZESKA, ELBLĄG

Premium

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 921137
z 21 maja

🍽️ Praca w Restauracji "Szalona Gęś" na Starym Mieście w Elblągu! 🍹

zatrudnimy KUCHARZA / KUCHARKĘ

 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! 😊

Premium
Elbląg                    Auto Leew LEWANDOWSKI 

Sam. osoboweSprzedam za 63 900 zł Ogł. nr 920887
z 20 maja

                   Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

            JEEP COMPASS 2.0 DIESEL 4X4 ROK 2019

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

       ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

    DOJAZD ORAZ SZCZEGÓŁOWE GODZINY OTWARCIA

     ZNAJDĄ PAŃSTWO NA WIZYTÓWCE GOOGLE 

ZAPRASZAMY PO DOBRE ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE SAMOCHODY 

Premium
Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.  PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ    poszukujemy:OPERATORÓW 

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920078
z 15 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.