Ogródki działkoweSprzedam za 11 800 zł Ogł. nr 921223
z 22 maja

Sprzedam działkę rod im. Kopernika na ul. Debowej, o powierzchni 300m², murowana altanka, wiata pod grilla woda, prąd, . działka bardzo zadbana, trawnik, część warzywna, tunel, drzewka i krzaki owocowe. cena do negocjacji 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
300 m²
Cena:
11 800 zł   (39,33 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🚗 Zatrudnię na stanowisko: 🚗- Lakiernik Samochodowy- Blacharz Samochodowy- Mechanik

Praca - zatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 920706
z 19 maja

🚗 Zatrudnię na stanowisko: 🚗

- Lakiernik Samochodowy

- Blacharz Samochodowy

- Mechanik Samochodowy

TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM

Premium
Elbląg ⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐FiDU Biuro Nieruchomości prezentuje: 

Lokale mieszkalneSprzedam za 228 000 zł Ogł. nr 920612
z 18 maja

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

FiDU Biuro Nieruchomości prezentuje:

 

📐 33,5 m² 🍽️  osobna kuchnia 🛀unikatowy balkon w łazience

💰  1.Piętro w odnowionej kamienicy  📉 Niski czynsz  📦  duża piwnica 9,5 m²

🔑 Świetna lokalizacja: 🛍️ blisko CH Ogrody 🌳 Park Modrzewie 🚋 tramwaj i autobus tuż obok

 

🌐 fidunieruchomosci. pl

Premium
Elbląg SPAWACZ ALUMINIUMFirma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920104
z 15 maja

SPAWACZ ALUMINIUM

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ ALUMINIUM

Premium
Elbląg Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza

Sam. osoboweSprzedam za 28 900 zł Ogł. nr 920282
z 16 maja

Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza rejestracja 2025 r. Bezwypadkowy. Pierwszy właściciel. Faktura VAT - kupujący nie płaci podatku. Ubezpieczony. W cenie dobrego roweru elektrycznego. Bardzo małe koszty eksploatacji !