Ogródki działkoweSprzedam za 25 000 zł Ogł. nr 921430
z 23 maja

🌳 Sprzedam działkę ROD w Bażantarni 🌳

Idealne miejsce na wypoczynek i relaks!

Wyjątkowa działka ROD na sprzedaż w otulinie lasu Bażantarnia! 🏡

Oferta dotyczy działki o powierzchni 469 m² położonej w jednej z najpiękniejszych, zielonych okolic miasta – tuż przy lesie Bażantarnia.

  • Murowana altana- pomieści wszystkie potrzebne na działce sprzęty
  • Plac zabaw dla dzieci – dzieci zawsze będą miały zajęcie
  • Przyłącze prądu i wody – komfort użytkowania przez cały sezon
  • Cicha, spokojna okolica – relaks wśród natury gwarantowany

To doskonałe miejsce na weekendowe wypady, letni wypoczynek czy własny ogródek warzywny. Jeśli marzysz o własnym kawałku zieleni z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie!

Nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś – takie okazje szybko znikają!

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
469 m²
Cena:
25 000 zł   (53,30 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Kom.:

69X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg LEVEL NIERUCHOMOŚCI  ELZAM TOWER  MIESZKANIA    OD 42m2 do 106m2    NIERUCHOMOŚCI

Lokale mieszkalneSprzedam za 388 052 zł Ogł. nr 921058
z 21 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

ELZAM TOWER

 

MIESZKANIA

 

  OD 42m2 do 106m2 

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 449 000 zł Ogł. nr 920697
z 19 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE

Z WERANDĄ I OGRÓDKIEM

DO WŁASNEJ ARANŻACJI

USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE

TYLKO 1 LOKAL NA KONDYGNACJI

ULICA KRÓLEWIECKA, ELBLĄG

Premium
Elbląg Zatrudnię pomoc/asystenta nauczyciela do pracy z dziećmi w przedszkolu 

Praca - zatrudnięEdukacja Ogł. nr 921324
z 22 maja

Zatrudnię pomoc/asystenta nauczyciela do pracy z dziećmi w przedszkolu 

Premium
Elbląg SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Opony i felgiSprzedam za 75 zł Ogł. nr 921390
z 23 maja

SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Premium

Praca - zatrudnięZdrowie i uroda Ogł. nr 917659
z 29 kwietnia

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o.w Braniewie zatrudni Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej (K/M)

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Szukam pracy Ogł. nr 921336
z 22 maja

Witam Pilnie szybko poszukuje Pracy Mężczyzna posiadam Prawa jazdy kat B. kierowca wieloletnim doświadczeniem podejmę się każdej pierwszej lepszej zależy mi jak najszybciej proszę pisać dzwonić Elbląg