Ogródki działkoweSprzedam za 18 900 zł Ogł. nr 920709
z 19 maja

Sprzedam działkę w ROD im. ”Podchorążych”

Sprzedam działkę w ROD im. "Podchorążych" w Elblągu przy ul. Wyżynnej.

Działka o powierzchni 515 m2 w kształcie prostokąta, położona centralnie wewnątrz ogrodu, całkowicie ogrodzona nową siatką.

Na działce prąd, woda, altana na narzędzia.

Liczne nasadzenia owocowe (m. in. jabłonie, wiśnie, śliwy) oraz część przeznaczone pod uprawy niskopienne.

Okolica cicha, spokojna, wymarzona na wypoczynek. Idealna dla rodziny z małym dzieckiem. Fantastyczny wybieg dla pieska. Polecamy.

Sprzedajemy z powodu wyprowadzki z miasta.

Cena do niewielkiej negocjacji: 18900 zł

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
515 m²
Cena:
18 900 zł   (36,70 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

Podchorążych

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg          AUTO  SPA  ZAPRASZAZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKAKompleksowe

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 920347
z 16 maja

        AUTO  SPA  ZAPRASZA

ZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER - CERAMIKA

  • Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży dla klientów indywidualnych, komisów 
  • Obsługa samochodów flotowych, osobowych, dostawczych  w zakresie utrzymania bieżącego porządku

  • Powłoki kwarcowo – ceramiczne

  • Korekta lakieru, korekta reflektorów

  • Pranie tapicerki samochodowej

  • Czyszczenie tapicerki skórzanej 

  • Zabezpieczenie lakieru woskiem / maszynowo

  • Zapraszamy do kontaktu i współpracy

    Czynne: pn- pt 8.00- 16.00 Sobota  8.00- 12.00

    Elbląg Piławska 2

Premium
Elbląg Kupie mieszkanie za gotówkę.     Może być stare budownictwo, do remontu lub z jakąś nieuregulowaną

Lokale mieszkalneKupię Ogł. nr 919591
z 12 maja

Kupie mieszkanie za gotówkę.  

 

Może być stare budownictwo, do remontu lub z jakąś nieuregulowaną spłatą.

 

  Zapraszam do kontaktu.

Premium
Elbląg MAAG Gear jest zaufanym dostawcą przekładni zębatych dla branży cementowej i górniczej, z 110‑letnią

Praca - zatrudnięObsługa biurowa Ogł. nr 920152
z 15 maja

MAAG Gear jest zaufanym dostawcą przekładni zębatych dla branży cementowej i górniczej, z 110‑letnią historią.  

Jako  międzynarodowa organizacja z oddziałami w Polsce, Szwajcarii, Włoszech, Indiach i Stanach Zjednoczonych  kontynuujemy inwestycje w przyszłość oraz wzmacniamy nasze kluczowe kompetencje.