Ogródki działkoweSprzedam za 7 200 zł Ogł. nr 921420
z 23 maja

Sprzedam ogródek działkowy ROD Rekreacja ul. Srzydlata

Sprzedam ogrodek działkowy  przy ulicy Srzydlatej w Elblągu, ROD Rekreacja o powierzchni 3 arów. Altanka, foliak, trzy owocujące jabłonki, krzewy aronii, durzo kwiatów, jest  doprowadzona woda.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
3000 m²
Cena:
7 200 zł   (2,40 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Opony i felgiSprzedam za 75 zł Ogł. nr 921390
z 23 maja

SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WYJĄTKOWO

Domy mieszkalneSprzedam za 1 050 000 zł Ogł. nr 920987
z 20 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WYJĄTKOWO EKONOMICZNY, WOLNOSTOJĄCY DOM

Z PIĘKNYM OGRODEM I MUROWANYM GARAŻEM

KOMFORTOWY I GOTOWY DO WPROWADZENIA

SIELSKI KLIMAT I BEZKOMPROMISOWA WYGODA W MIEŚCIE

ULICA NIBORSKA, ELBLĄG

Premium
Elbląg Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza

Sam. osoboweSprzedam za 28 900 zł Ogł. nr 920282
z 16 maja

Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza rejestracja 2025 r. Bezwypadkowy. Pierwszy właściciel. Faktura VAT - kupujący nie płaci podatku. Ubezpieczony. W cenie dobrego roweru elektrycznego. Bardzo małe koszty eksploatacji !

Do wyboru w  kolorze białym, żółtym, czerwonym.

Premium
Elbląg 💎 Wynajmę Ekskluzywne Studio-Loft na Starówce (55 m²) + Balkon – Pełne Wyposażenie i

Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 2 500 zł Ogł. nr 920790
z 19 maja

💎 Wynajmę Ekskluzywne Studio-Loft na Starówce (55 m²) + Balkon – Pełne Wyposażenie i Klimatyzacja Od Zaraz

Premium
Elbląg W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Strzecha poszukuje osoby do rozwożenia pizzy / jedzenia.