UWAGA!

----
Pokaż wyszukiwarkę ogłoszeń Liczba ogłoszeń w serwisie: 3619

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w

Domy mieszkalneSprzedam za 900 000 zł Ogł. nr 918910
z 10 maja

🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡

Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji!

Ciche i zielone osiedle domów jednorodzinnych przy ulicy Agatowej w Gronowie Górnym.

Premium
Elbląg Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Domy mieszkalneSprzedam za 1 990 000 zł Ogł. nr 918405
z 5 maja

Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Premium
Elbląg FUTURE NIERUCHOMOŚCISprzedam dom - Jagodnik.   PRZEPIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA Z DOMEM W STANIE SUROWYM

Domy mieszkalneSprzedam za 699 000 zł Ogł. nr 918547
z 5 maja

FUTURE NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam dom - Jagodnik.  

PRZEPIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA Z DOMEM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM 

DOM WOLNOSTOJĄCY   

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA DOMU: 231,7 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 201,90 m2 

DZIAŁKA ROLNA 1,20 HA (składa się z 2 działek)

ATRAKCYJNA CENA:699 000 zł

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WOLNOSTOJĄCY 

Domy mieszkalneSprzedam za 1 290 000 zł Ogł. nr 918154
z 4 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WOLNOSTOJĄCY  DOM Z GARAŻEM

WYBUDOWANY WEDŁUG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU

USYTUOWANY Z DALA OD DROGI

POSADOWIONY NA BARDZO ŁADNIE ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE

DĄBROWA, ULICA WIĄZOWA

Premium
Elbląg Sprzedam działkę rod im. Kopernika na ul. Debowej, o powierzchni 300m², murowana altanka, wiata pod grilla

Ogródki działkoweSprzedam za 11 800 zł Ogł. nr 919123
z 9 maja

Sprzedam działkę rod im. Kopernika na ul. Debowej, o powierzchni 300m², murowana altanka, wiata pod grilla woda, prąd, . działka bardzo zadbana, trawnik, część warzywna, tunel, drzewka i krzaki owocowe. cena do negocjacji 

Nieruchomości   [ 1299 ogł. ]

Elbląg 🏠DE FACTO NIERUCHOMOŚCI🏠TWÓJ ZAUFANY PARTNER!         MIESZKANIE NA UL.

Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 3 000 zł Ogł. nr 916605
z 23 kwietnia

🏠DE FACTO NIERUCHOMOŚCI🏠

TWÓJ ZAUFANY PARTNER!     

 

MIESZKANIE NA UL. KOSYNIERÓW GDYŃSKICH W ELBLĄGU 

 

93,15 M2 - 3  POKOJE, KUCHANIA I ŁAZIENKA   

MIESZKANIE JEST DWUPOZIOMOWE

 

ZAPRASZAMY!     

 

Elbląg NIERUCHOMOŚCI ANNA KRASZEWSKA  Działka pod zabudowę jednorodzinną w Krasnym Lesie  ul. Lema 

Działki, gruntySprzedam za 440 000 zł Ogł. nr 916603
z 23 kwietnia

NIERUCHOMOŚCI ANNA KRASZEWSKA

 

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Krasnym Lesie

 

ul. Lema

 

 

 

 

Elbląg   TO MY SPRZEDAJEMYNIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIEBIURO NIERUCHOMOŚCIAMERICAN HOMEFOR SALE - 3 POKOJE -

Lokale mieszkalneSprzedam za 752 000 zł Ogł. nr 916592
z 23 kwietnia

 

TO MY SPRZEDAJEMY

NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIE

BIURO NIERUCHOMOŚCI

AMERICAN HOME

FOR SALE - 3 POKOJE - ŁĘCZYCKA 

DZIEŃ OTWARTY

🚪14.05.2026 godziny 15.00 - 18.00🚪

Elbląg ELBLĄG, UL. WŁADYSŁAWA IV, 3 PIĘTRO, 3 POKOJE, BALKON, 48M2,DO REMONTU. WGN Nieruchomości oddział Elbląg

Lokale mieszkalneSprzedam za 285 000 zł Ogł. nr 916577
z 23 kwietnia

ELBLĄG, UL. WŁADYSŁAWA IV, 3 PIĘTRO, 3 POKOJE, BALKON, 48M2,DO REMONTU. WGN Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Władysława IV w Elblągu, o powierzchni 48m2,w pobliżu parku dolinka. W ogłoszeniu   użyto poglądowych wizualizacji.  

Elbląg GALERIA NIERUCHOMOŚCIZ pasji i miłości do nieruchomościNa sprzedaż: Dwa pokoje, I piętro, balkon, świetna

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 916571
z 23 kwietnia

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż: Dwa pokoje, I piętro, balkon, świetna lokalizacja

ul. Robotnicza

gnieruchomosci. pl

Elbląg GALERIA NIERUCHOMOŚCIZ pasji i miłości do nieruchomościNa sprzedaż: Kawalerka na V piętrzeul.

Lokale mieszkalneSprzedam za 169 000 zł Ogł. nr 916569
z 23 kwietnia

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż: Kawalerka na V piętrze

ul. Nowowiejska

gnieruchomosci. pl

Elbląg GALERIA NIERUCHOMOŚCIZ pasji i miłości do nieruchomościNa sprzedaż:  3 pokojowe mieszkanie przy ulicy

Lokale mieszkalneSprzedam za 305 000 zł Ogł. nr 916568
z 23 kwietnia

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż:  3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Chopina

Malbork

gnieruchomosci. pl

Elbląg GALERIA NIERUCHOMOŚCIZ pasji i miłości do nieruchomościNa sprzedaż:  Wyjątkowy dom, gotowy do

Domy mieszkalneSprzedam za 1 419 000 zł Ogł. nr 916567
z 23 kwietnia

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż:  Wyjątkowy dom, gotowy do zamieszkania!

Stegna

gnieruchomosci. pl

Elbląg GALERIA NIERUCHOMOŚCIZ pasji i miłości do nieruchomościNa sprzedaż:  Dom w otoczeniu

Domy mieszkalneSprzedam za 990 000 zł Ogł. nr 916566
z 23 kwietnia

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż:  Dom w otoczeniu zieleni

Mijelewo

gnieruchomosci. pl

Elbląg WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.Sprzedam działkę - Suchacz, Cegielniana. Oferta
 Na sprzedaż dwie

Działki, gruntySprzedam za 58 960 zł Ogł. nr 916697
z 23 kwietnia

WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Sprzedam działkę - Suchacz, Cegielniana. 

Oferta
Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Suchacz, idealne zarówno pod inwestycję, jak i spokojne miejsce do wypoczynku lub budowy domu.
Lokalizacja
Suchacz to urokliwa miejscowość położona bezpośrednio nad Zalew Wiślany, znana z pięknych krajobrazów i bliskości natury. To miejsce szczególnie cenione przez osoby szukające ciszy, świeżego powietrza oraz kontaktu z wodą i zielenią.
ok. 15 km do Elbląg – szybki dojazd do miasta
dogodny dostęp do drogi wojewódzkiej nr 503 (Elbląg–Frombork)
bliskość terenów rekreacyjnych, tras rowerowych i spacerowych
w okolicy przystań, możliwość uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa
sąsiedztwo lasów i terenów zielonych – idealne na wypoczynek
To lokalizacja z dużym potencjałem inwestycyjnym – region zyskuje na popularności dzięki walorom turystycznym i rozwojowi infrastruktury wzdłuż Zalewu Wiślanego.
Opis nieruchomości
Oferujemy dwie działki
Działka nr 171 – powierzchnia 1072 m²
Działka nr 188 – powierzchnia 2652 m²
Najważniejsze atuty nieruchomości:
wyjątkowa lokalizacja w pobliżu Zalewu Wiślanego
piękne, otwarte widoki – idealne miejsce na inwestycję
spokojna i zielona okolica
potencjał rekreacyjny i inwestycyjny
Media:
woda i kanalizacja – w drodze
prąd – w pobliżu
To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca z klimatem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dużym potencjałem wzrostu wartości.
Informacje finansowe
Cena: 55 zł/m²
Działka 171: 1072 m² → 58 960 zł
Działka 188: 2652 m² → 145 860 zł
Agent prowadzący
Anita Rublewska
 660 501 331
Wiśniewscy Nieruchomości Elbląg

Dodatkowe wsparcie
Musisz sprzedać swoją nieruchomość, aby zakupić nową? Pomożemy przejść przez cały proces.
Kupując z nami, mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację – ta lokalizacja naprawdę robi wrażenie!

Kontakt:
Anita Rublewska
tel: 660501331
rublewska@wnieruchomosci.pl

Kontakt do biura:
WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ ELBLĄG
+48530540852
biuro@wnieruchomosci.pl
Reklama
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - podbite premium, premium, podbite komercyjne, komercyjne, podbite ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl