Elbląg Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Pracownika gospodarczego / kierowcę.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni

Pracownika gospodarczego / kierowcę.

Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl     w terminie do 17 maja  2024 r.

Obowiązki  :

·         wykonywanie prac gospodarczych ( m.in.: koszenie trawy, utrzymanie terenów zielonych, odśnieżanie),

·         wykonywanie prac porządkowych w obiektach i na terenie zakładu,

·         rozładunek towarów dostarczonych do zakładu,

·         wykonywanie prac związanych z transportem wewnątrzzakładowym.

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. B i C +E lub B i D+E

·        uprawnienia do prowadzenia ciągnika z przyczepą

W treści CV proszę zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranym osobami a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W ELBLĄGU, Elbląg, Królewiecka 146

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z

ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM  Z  HYDRAULIKĄ,   ELEKTRYKĄ, COŚ TRZEBA ZESPAWAĆ, ZAMONTOWAĆ KABINĘ PRYSZNICOWĄ LUB  WANNĘ. A MOŻE  POWIESIĆ ŻYRANDOL, LUSTRO LUB TELEWIZOR, WYMIENIĆ WĘŻYK CZY KRAN,   MOŻE ZEPSUŁA SIĘ SPŁUCZKA PODTYNKOWA?  PODŁĄCZĘ  KUCHENKĘ  I PŁYTĘ GAZOWĄ, PRALKĘ I ZMYWARKĘ. PRZEPYCHAM RURY KANALIZACYJNE. WYSTAWIAM FAKTURY. HYDRAULIKA, ,ELEKTRYKA, GAZ, ŚLUSARSTWO I SPAWANIE

Osoba  do sprzątania - HADM Gramatowski

Pawilon handlowo usługowy. CENA NETTO

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek,

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek, miejsce parkingowe, internet. W domu znajduje się osiem  pokoi, wszystkie pod wynajem. Kaucja 700zł. Nie odpowiadam na SMS-y.

Sprzedam Ogródek na ulicy warszawskiej z dostępem do kanału elblaskiego

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Dom Pogodnego Seniora REMI w Bogaczewie zatrudni kobiety na stanowisko; Opiekun medyczny/opiekun osób starszych Cv proszę przesyłać na podany adres e-mail.
Witaj w InPost! Jesteśmy liderem w branży dostaw, a naszą misją jest dostarczanie radości i wygody każdego dnia. To dzięki Twojej pracy codziennie dowozimy naszym klientom tysiące paczek. Każda z nich ma swoją oddzielną historię, nadawcę i odbiorcę. Wybierz naszą...
MECHANIK  W związku z rozwojem firmy do naszego oddziału w  Elblągu  poszukujemy osób  na
MECHANIK W związku z rozwojem firmy do naszego oddziału w Elblągu poszukujemy osób na stanowisko: MECHANIK Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner...