Elbląg Firma Rockfin Sp. z o. o.aktualnie poszukuje osób na stanowisko:Asystent ds. Dokumentacji JakościowejMiejsce

Firma Rockfin Sp. z o. o.aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Asystent ds. Dokumentacji Jakościowej

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Stoczniowa 2,

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • Tworzenie list materiałowych
  • Wsparcie w tworzeniu raportów z kontroli jakości produkowanych układów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku związanym z Kontrolą Jakości, Mechaniką i Budową Maszyn lub zbliżonym
  • Dobra umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=977f48bb995b415a88c7c9751d58bf81

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

Rockfin, Stoczniowa 2 , Elbląg

WWW:

rockfin.pracujunas.pl

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe

Party Box ElblągLokal na Twoją imprezę w samym centrum miasta.

Party Box Elbląg

Lokal na Twoją imprezę w samym centrum miasta.

Usługi Brukarskie Elbląg, Fromobork, Braniewo okolice

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Spawalnik

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4poszukuje pomocników i operatorów maszyn

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4

poszukuje pomocników i operatorów maszyn stolarskich.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

🏢 Biuro Zarządcy Nieruchomościami w Elblągu zaprasza do aplikowania! 📝 Poszukujemy kandydatki / kandydata do pracy na 1/2 etatu na stanowisko Administratora Wspólnot Mieszkaniowych