Elbląg Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz

Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz szerokiej gamy klientów instytucjonalnych, przedsiębiorstw, dużych firm produkcyjnych, uczelni. Szukamy nowych Pracowników, o otwartych umysłach, którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zatrudnimy kandydata na stanowisko Administrator sieci informatycznych

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnianie sprawnego działania sieci LAN/WAN
  • monitoring połączeń LAN/WAN oraz innych urządzeń sieciowych

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań sieciowych

  • diagnozowanie awarii sieci, tworzenie raportów

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości konfiguracji urządzeń sieciowych L2/L3
  • znajomości zagadnień routingu w oparciu o protokoły OSPF, BGP

  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa sieci (Firewall, IPS/IDS, SIEM itd.)

  • znajomości zagadnień VPN (S2S, C2S) – IPSec, SSL

  • znajomości systemów Linux w zakresie usług sieciowych

  • umiejętności tworzenia skryptów bash, python

  • znajomości zagadnień sieciowych na poziomie Cisco CCNP

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej

Dlaczego warto aplikować?

  • umowa o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia,
  • zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów,
  • rozwój zawodowy i dostęp aktualnej bazy wiedzy,
  • przyjemną atmosferę i zgrany zespół współpracowników,
  • udział w szkoleniach wewnętrzne i zewnętrznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV na adres mailowy: praca@netfront.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w treści CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, przykład poniżej:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Księgowość

Adres:

Netfront sp. z o.o. ul. Stoczniowa 2

Doradca ds. blacharsko - lakierniczych – HADM Gramatowski

Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc

Mobilny serwis KLIMATYZACJI Zadzwon przyjade pod dom! PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w

Mobilny serwis KLIMATYZACJI

Zadzwon przyjade pod dom!

PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w sprężarce

OZONOWANIE

Czynnik R134a!!!

Od poniedziałku do niedzieli!!!

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Auto

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK

W związku z rozwojem firmy JW PERFEKT poszukuje  osób do sprzątania nowo otwartego salonu samochodowego . Praca

W związku z rozwojem firmy JW PERFEKT poszukuje  osób do sprzątania nowo otwartego salonu samochodowego . Praca dla osób  chcących naprawdę pracować- w godzinach po południowych w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Oczekujemy:

  • sumienności,
  • staranności,
  • dokładności
  • samodzielności
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • chęci do pracy

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • miła atmosferę