Elbląg Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz

Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz szerokiej gamy klientów instytucjonalnych, przedsiębiorstw, dużych firm produkcyjnych, uczelni. Szukamy nowych Pracowników, o otwartych umysłach, którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zatrudnimy kandydata na stanowisko Administrator Infrastruktury IT

Zakres zadań i obowiązków:

- opieka nad infrastrukturą informatyczną klientów,
- wsparcie użytkowników w zakresie oprogramowania oraz infrastruktury teleinformatycznej,

- bezpośredni kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
- realizacja bieżących spraw  w zakresie systemów teleinformatycznych,
- współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych,
- analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT,
- realizacja zadań w ramach projektowych dotyczących istniejącej lub wymaganej infrastruktury IT.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- administracja systemami operacyjnymi Linux, Windows, troubleshooting,
- znajomość środowiska Active Directory,
- znajomość podstaw dot. sieci komputerowych dot. CCNA/CCNP,
- znajomość w zakresie wirtualizacji (VMWare, Hyper-V, Promox),
- znajomość technologii macierzowych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- posiadaniu prawa jazdy kat B,
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administrator IT.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość w zakresie technologii Docker, Puppet, Ansible, Terraform, Jenkins,

- posiadanie ogólnej wiedzy w zakresie budowania klastrów wysokiej dostępności,

- umiejętności tworzenia skryptów bash, python,

- znajomość systemów monitoringu infrastruktury IT,

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia
- zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów,
- rozwój zawodowy i możliwość pozyskiwania doświadczenia związanego z zarządzaniem szerokim spektrum systemów i urządzeń IT,
- dostęp do najnowszych technologii,
- przyjemną atmosferę,
- szkolenia wewnętrzne,
- wymiana wiedzy technicznej w firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV na adres mailowy: praca@netfront.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w treści CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, przykład poniżej:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
IT

Adres:

Netfront sp. z o.o. ul. Stoczniowa 2

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Spawalnik

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCIR-ealizujemy  M-arzenia  Wyjątkowe 3 Pokoje | 51.8m2  w Centrum

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCI

R-ealizujemy  M-arzenia

Wyjątkowe 3 Pokoje | 51.8m2  w Centrum Miasta

Mieszkanie po generalnym remoncie w Centrum Miasta tylko

2 min. od elbląskiej starówki  !!  Wysokie mieszkanie 2,75 m co wpływa

na elegancki i ekskluzywny wygląd wnętrza, takich nieruchomości

jest zdecydowanie mniej na rynku niż tych o standardowych sufitach.

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK  / MECHANIK

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK  / MECHANIK

Zatrudnię osobę na stanowisko :INTENDENT, kierownik magazynu spożywczegow firmie cateringowej.

Zatrudnię Hydraulika lub pomocnika