Elbląg Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz

Netfront sp. z o. o. jest polską spółką informatyczną świadczącą zaawansowane technologicznie usługi na rzecz szerokiej gamy klientów instytucjonalnych, przedsiębiorstw, dużych firm produkcyjnych, uczelni. Szukamy nowych Pracowników, o otwartych umysłach, którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zatrudnimy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres zadań i obowiązków:

- Kompleksowa obsługa płacowa pracowników firmy

- Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy, sporządzanie list płac

- Naliczanie wynagrodzeń na podstawie umów cywilno – prawnych w ujęciu składkowym i podatkowym, sporządzanie list płac

- Rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich

- Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych ZUS, PIT, GUS

- Tworzenie raportów płacowych oraz zestawień, analiz na potrzeby firmy

- Rozliczenia w zakresie PPK

- Wsparcie pracowników oraz klientów obsługiwanych firm

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym

- Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy

- Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Płatnik

- Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

- Doskonała organizacja pracy

- Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, komunikatywność

Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia,

- zdobywanie doświadczeń podczas realizacji nowych projektów,

- rozwój zawodowy i dostęp aktualnej bazy wiedzy,

- przyjemną atmosferę i zgrany zespół współpracowników,

- udział w szkoleniach wewnętrzne i zewnętrznych,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV na adres mailowy: praca@netfront.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczanie w treści CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, przykład poniżej:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Księgowość

Adres:

Netfront sp. z o.o. ul. Stoczniowa 2

Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie

Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie adaptacje poddaszy montaż drzwi i okien

PIO-TURS Kompleksowe remonty mieszkańglazuraterakotaszpachlowaniemalowanieregipsyelektrykatynki ozdobneitp

PIO-TURS Kompleksowe remonty mieszkań

  • glazura
  • terakota
  • szpachlowanie
  • malowanie
  • regipsy
  • elektryka
  • tynki ozdobne
  • itp

Pawilon handlowy

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Auto

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK

                              Profit

                        Kredyty i Pożyczki

Czy myśleliście już Państwo o zakupie  nowego mieszkania?

Może wróciliście do pomysłu budowy własnego domu?

A może macie już kredyt hipoteczny, ale wolelibyście zamienić go na tańszy?

Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie z ekspertem kredytowym z dwunastoletnim doświadczeniem w branży kredytu hipotecznego- wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Odwiedź naszą stronę: www.profit.elblag.pl