Ogłoszenia premium
Lokale mieszkalneSprzedam za 339 000 zł
Ogł. nr 909048
z 10 marca
👑🏠 KINGDOM 🏠👑
NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE
JASNE, USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE
Z DUŻYM BALKONEM
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA
ULICA OKULICKIEGO, ELBLĄG
Sam. osoboweWykonam usługę
Ogł. nr 908410
z 6 marca
MOBILNA WULKANIZACJA OPION
Całodobowa mobilna wulkanizacja opon aut osobowych i ciężarowych. Dojedziemy na miejsce, zmienimy oponę, abyś mógł kontynuować jazdę. Nasza firma wyposażona jest we wszystkie potrzebne narzędzia i maszyny. Mobilną wulkanizacją zajmujemy się od lat.
Stolarsko-mebloweWykonam usługę
Ogł. nr 909137
z 10 marca
SCHODY WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE
Firma ARTEMON jest znanym na rynku lokalnym producentem schodów z 15 letnim doświadczeniem. Wykonujemy schody wewnętrzne - zewnętrzne, drewniane, na konstrukcji stalowej, drewniano - stalowej, na wylewkę betonową.
Nowością w naszej ofercie są schody na konstrukcji nierdzewnej oraz stopnie szklane.
ZatrudnięBudownictwo
Ogł. nr 908902
z 9 marca
Firma BBS Polska Sp. z o. o.
poszukuje:
MONTERA
ZatrudnięProdukcja
Ogł. nr 909034
z 10 marca
📢 Poszukujemy SPECJALISTY: Pracownik Produkcji / Montażysta (Aplikator Folii)
Jeśli pasjonujesz się zaawansowaną aplikacją folii i laminatów architektonicznych (3M Di-Noc), szukasz stabilnej pracy w Elblągu i jednocześnie chcesz mieć szansę na udział w wyjątkowych projektach w Polsce, Europie i na świecie – dołącz do Grupy CONTACT!
Ogłoszenia w kolejności zamieszczenia
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl




