UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ludzie którzy ślepo kochają Unię powinni sobie zdawać sprawę, że twórcami jej są właśnie ci którzy tak bardzo zawsze gnębili Polaków. Dziś też metodami niemilitarnymi a za pomocą złych praw i wrogim Polsce i Polakom trybunałom próbują zdobyć nad nami władze. Historia lubi się powtarzać i jest najlepszą nauczycielką życia co powinniśmy wreszcie zrozumieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  49
  76
  TeofilSkorupa(2021-07-19)
 • @TeofilSkorupa - Po stokroć wole Unię i Europę niż klerowsko-pisowskie rzady barbarzyńców.
 • @TeofilSkorupa - Jaki ty jesteś głupi. Skorupa zamiast mózgu. Pissowiec jak się patrzy.
 • @TeofilSkorupa - Drogi Teofilu zgadzam się z Tobą. , ,Historia lubi się powtarzać''. Dzięki podobnemu rządzeniu państwem jak obecnie mieliśmy trzy rozbiory i, ,rząd w Rumunii, albo na uchodźstwie''. Nie będę bardziej zagłębiał się w historię. Myślę tylko, że każdy kij ma dwa końce, ale często bywa tak, że jeden jest cieńszy. Który wybierzesz?Ten żeby mniej bolało, czy ten żeby się krócej męczyć?
 • @TeofilSkorupa - Tym r2 Teofil ma rację bo to Szkopy czytaj Niemcy są odpowiedzialni za zbrodnie wojenne. Oni odpowiadają za zniszcone polskie miasta i gospodarkę. Oni i tylko oni powinni płacić Żydom odszkodowania. Poza ty ich naród i krej powinien być ogrodzony biorąc za wzór getta ktere oni na terenach przez nich okupwamych i powinni być izolowani od innych krajów na 100 lat od zakończenia wojny.
 • @TeofilSkorupa - W Polsce zostalem oskarzony, prokuratura postawila zarzut, nic mi nie udowodniono, nie bylo dawodow ani swiadkow, prawnik walczyl o to by prokuratura przedstawila dowody - g... przedstawili, dostalem wyrok 4 lata, byly apelacje skladane, prawnik walczyl o przedstawienie dowodow (wedlug prawa - przy takich zarzutach muszą przedstawic)i g..sie wydarzylo, "prawo"to coś co tu tylko istnieje w haslach i reklamach, a tak naprawde to ściek bzdur, ktorym polska truje nas od lat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niezadowolony klient(2021-07-20)
 • @TeofilSkorupa - "prawo polskie"to ściema, haslo propagadnowe i nic wiecej, zostalem za skazany bez udowodnienia mi win, nie bylo swiadkow tylko "przeslanki"czymkolwiek to jest :)sedzina ani drgnela jak moj prawnik meczyl o przedstawienie dowodow na zarzuty, rowniez na apelacje o przedstawienie dowodow odpisali "sąd ma inny punkt widzenia"- taka jest prawdziwa Polska, a dzisiejsza wladza i sądownictwo dązy do zniszczenia polakow - to nie unijny trybunal to robie tylko polacy polakom
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  zlyktos(2021-07-20)
 • @zlyktos - nie mówi się "sędzina"tylko "Pani sędzia"a sędzina to żona sędziego, więc może dlatego nie drgnęła bo jako żona sędziego była w domu a nie w sądzie
Reklama