UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co za chory kraj, ludzie muszą za przeroszsnkem zebrać o pieniążki na leczenie a państwo i samorządy spełniają zachcianki kleru na każde IC skinienie. Oczywiście puszczam wpłatę a wstyd mi za rząd i ludzi którzy ich wybrali. Trzymaj się, jesteś wielka i wygrasz tą grę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    17
    Jama(2021-11-21)
  • To ogromna tragedia i komentarze szkalujące nasz rząd i kraj są nie na miejscu. A po za tym to na całym świecie żadne państwo nie finansuje tak kosztownych operacji, mało tego opieka medyczna w innych krajach wysoko rozwiniętych jest prywatna i trzeba za nią słono płacić. Polecam najpierw rozeznanie w temacie. Trzymaj się Lilianka.
  • "przeroszsnkem"- o co ci z tym chodzi? Translator nie ogarnal?
  • @waka - Tylko w tamtych państwach nie ma rydzyka, który łupi jak może wszystkich i zaręczam, że tej dziewczynce nie wyśle ani grosika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    nieelblążanin(2021-11-21)
  • @waka - Mówienie prawdy to nie szkalowanie rządu. .. .. gdyby sytuacja w Polsce była inna nie potrzebne byłyby zrzutki. .. .
  • Czy twój poprzedni rząd dawał jakieś pieniążki na chore dzieci? Pytam bo wiem, że należysz do opozycji rządowej która ma za zadanie na każdym kroku szkalować obecny rząd. Dlatego daj mi chociaż jeden przykład który pokazuje że twój opozycyjny rząd wsparł finansowo chociaż jedną osobę, czy twój ulubiony rząd finansował kosztowne operacje zagraniczne, dla chorych dzieci?
  • @Pytam - To nie miejsce na polityczne dywagacje, ale odpowiem Ci. Poprzedni rząd nie szkalował i nie rzucał kłód pod nogi Owsiakowi, który od lat dzielnie zbiera na pomoc dzieciom w walce z chorobami. Szach-Mat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Mjr.Tom(2021-11-23)
Reklama