UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Asp. Jarosław Pietrzykowski (nr 33)

2011-07-03
16:01
Elbląg, Asp. Jarosław Pietrzykowski
Asp. Jarosław Pietrzykowski (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Każdego dnia na łamach portElu publikujemy sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp. Jarosław Pietrzykowski z Komisariatu Policji w Pasłęku.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA33. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp. Jarosław Pietrzykowski - numer do głosowania 33: Gdyby nie został policjantem, co robiłby w życiu? Twierdzi, że w każdej pracy można się odnaleźć, każda ma swoje złe i dobre strony. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma – mówi dzelnicowy z Pasłęka. Swoją pracę stara się wykonywać jak najlepiej, a czas wolny poświęca rodzinie.
      
       Rewir: miasto Pasłęk - ulice 3 Maja, 11 Listopada, Bankowa, Boh. Westerplatte, Ks. Cyganka, Drzymały, Dziadka, Gdańska, Pl. Grunwaldzki, Kol. Robotnicza, Kopernika, Kol. Zdrje, Limanowskiego, Malinowa, Ogrodowa, Ostry Róg, Polna, Przedszkolna, Piłsudskiego, Różana, Spółdzielcza, Słowackiego, Sadowa, Zielona, Zwycięstwa.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama