UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uspac albo je tam zostawic. Jeszcze psy tu ciągnąć z Ukrainy. To już jest masakra. Będą ludziom szczekać i przeszkadzac. Vi co to wymyślili niech sobie do domu wezmą i się męczą tam jak chcą tak pomagać.
  • Za dobrze macie niektórzy, nie potraficie wyjść ze swojej bańki komfortu. Obawiam się, że oponenci nie potrafią zrozumieć biedy tych straumatyzowanych zwierząt bo po prostu sa pozbawieni empatii. To jest po prostu stan umysłu, ale po co ze swoimi nieludzkimi poglądami obnosza się na forum, niech swoje przemyslenia wymieniają z sąsiadami takimi jak oni. Hashtagi: #Beta12
  • "ale po co ze swoimi nieludzkimi poglądami obnoszą się na forum" - Miałem odczynienia z szczekającym latami psem. Właściciel typowy Ajajaj, miał w nosie prośby. Interwencja Policji dawała kilka dni spokoju i problem powracał. To trwało 8 lat. Przez 8 lat codziennie godzinami szczekanie psa. Wyobrażasz to sobie? W czynszu nie ma zniżki za mieszkanie w warunkach hałasu i nerwicy. Prawo Polskie na psich Ajajów, nie nakłada żadnych obowiązków. psy brudzą gdzie popadnie, szczekają same w blokach godzinami. Ajajaj wraca z pracy wieczorem, jest cisza. Wychodzi na imprezkę w sobotę i do 3 - 4 w nocy pies szczeka, fajnie co nie? Tak cały czas. Pies ma mieć warunki do życia, a szczekanie godzinami to na pewno nie oznaka szczęścia i radości u psa. Psi Ajajaj, natomiast myśli, ze pies jest szczęśliwy, bo cieszy się, gdy wróci do domu - każdy by się cieszył po całym dniu w zamknięciu.
  • @Np. - To, że ten pies szczekal non stop nie można myśleć, że wszystkie tak robią. Mieszkałam w domu bliźniaki, miałam psa husky i gdy za długo nie wracałam z zakupów czy cmentarza, bo wiadomo, że komunikacja miejska nie jest idealna to też sąsiedzi mówili, że pies poszczekiwal, ale rozumieli sytuację. Już nie pracowałam, nie zostawialam psa na 8 godzin. A co do psów z Ukrainy to jeśli będą spełnione warunki, jestem za. A czemu miasto milczy, czemu nie weźmie tych psów do schroniska, nie nagłośni sprawy, może znajdą się chętni. Ratuszowi brakuje energii, w wielu sprawach. Aż przykro gdy się czyta o pełnych werwy i pomysłów włodarzach innych miast. Hashtagi: #Beta16
  • Szkoda słów na takich ludzi co się wypowiadają co nie znają sprawy od środka, nie znają zagospodarowania przestrzennego, nie wiedzą, że Łęcze znajduje się w parku krajobrazowym, że ludzie co mają dobrą inicjatywę robią to nie stety nie zgodnie z prawem, nie mają żadnych pozwoleń a gazety wyborcza czy tvn robią reklamę i przekazują nieprawdziwe i często poucinane reportaże. Żeby komentować najpierw trzeba sprawę poznać bliżej.
Reklama