UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • ni cto nienzmieni ludzie sa leniwi zqwsze znajda inna droge zeby było jeszcze bliżej tomtak jak jest z parkowaniem w parku na Agrykola gdzie rodzice alejkami dowożą dzieci przez park do szkoły przy pełnej akceptacji poicji i strazy miejskiej chociaż stoi znak Zakazu ruchu na przeciw szkoły na Agrykola wybudowanomniedawno zatokę jednak to pieniądze wyrzucone w błoto zatoka pust a asamochody dalej jada przez par pod same schody zeby się dało to by wjechali do srodka szkoły był tu własnie artykół otym ale wasza mądra redakcja gomusunea komuś przeszkadzał
Reklama