UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla tych co utrzymują, że w szpitalach nic by nie było gdyby nie WOŚP. Na testy covidowe NFZ wydał 3 razy więcej niż WOŚP nazbierał od początku. Tyle co WOŚP nazbierał od początku wystarczyłoby na jakieś cztery dni funkcjonowania służby zdrowia. Dziękuję za uwagę i bez podtekstów proszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Gutek1000(2022-01-19)
  • @Gutek1000 - Taaaaa. Bez podtekstów. Z NFZ widziałeś sprzęt a zwłaszcza respiratory od handlarza bronią. Kolega Szumowski wie jak kupić złom za miliony złotych który nie działa i którego nie ma. .. Zamilcz!!!!!
  • @Gutek1000 - Gutek, masz rację. Ja to już dawno obliczyłem jakie to są grosze. Ale ludki, no wiesz, bez kalkulatora i nawigacji to ani rusz. Kiedyś pamiętam, jak sobie policzyłem to co wosp zebrał, na ilość ludzi w Polsce to wyszło mi że gdyby zwiększyli miesięczną składkę zdrowotną o 50 gr czy 1 zł to wiecej kasy by spłynęło niż przez tą zbiórkę. A najbardziej mnie bawi jak policzą dokładnie co do groszy i wychodzi końcówka np. .. .. 74 grosze
Reklama