[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzieci nie robią lekcji, bo im się po prostu nie chce i tyle. Zarówno dzieci jak i rodzice (nie wszyscy)myślą że to są wakacje. Jeżeli dziecko ma lat 10 i więcej, a telefonu z łapy nie wypuszcza, nie może sobie poradzić (czytaj nie ma ochoty)z otworzeniem librusa, aplikacji na telefonie czy komputerze (kto ma)przeczytać ze zrozumieniem zadania i go wykonać, to już nie wiem o czym to świadczy. Ja też pracuję, przychodzę do domu po południu i 11-letnie dziecko mi tylko zdaje relacje co Pani wysłała i zrobiło. Konsultuje się przy tym z kolegami z klasy i nawzajem sobie pomagają i się motywują. A ma tylko telefon. Pozdrawiam.
  • No i tka powinno być. Pozdrawiam.
Reklama