UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oooo. Dziś w PORTEL jak w RP rządzi pisowski elektorat, tak powinno być, nieroby serfują na stronce i czekają na jałmużnę wyciągniętą z kieszeni podatnika, na szczęście mnie jeszcze coś zostało. Właśnie wróciliśmy po długim weekendzie z Juraty, rybka pyszna, browarek jaki chcesz, woda mokra, a piasulek jak w niebie. No jak tam pismatolstwo, kiedy wypłata ? Musicie sumienniej tę łóżkową robotę kontynuować, bo straszna inflacja a mamona i kiedy dotrze z UNII nie wiadomo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    23
    .,..,.(2021-07-18)
  • @.,..,. - Kiedy dotrze z Unii niech się uni martfio, mnie te 500 + Twoje podatki wystarczo, wzielim sie z Marycho ostro do roboty, bo takie lenie jak ty, to tylko browarek, a przyrost ludności maleje. Kto jutro bedzie robił mondralo na Twojo emeryture. Trza myśleć przyszłościowo a nie sie szwendać po jakiś Juratach, no chyba żeś zaszczepił"parę turystek, i bedą one też brać kase jak Ja, - to insza inszość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    500+I TY(2021-07-19)
  • @500+I TY - Biedny elbląski gościu, takie 500 + to istnieje w każdym kraju europejskim. Jest tylko nieco inaczej rozdysponowane co niechybnie trzeba uczynić w Polsce z całym socjalem rozdawanym hojną ręką, wczesnymi emeryturami i rentami których w Polsce jest najwiecej wsród krajów europejskich.
Reklama