UKS Szóstka z sukcesami

Elbląg, UKS Szóstka z sukcesami
(fot. nadesłana)

Łyżwiarze figurowi UKS Szóstka Elbląg odnieśli kolejne sukcesy na lodowej tafli. Tym razem podczas eliminacji do Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików w Gdańsku.

Elblążanie rywalizowali w klasie brązowej i srebrnej (solistki) i srebrnej (soliści). Najlepiej wypadli soliści, regularnie przywożący medale z prawie każdych zawodów. Tym razem nie mogło być inaczej. Jan Gierszewski stanął na najwyższym stopniu podium, natomiast Kamil Grabkowski zdobył trzecie miejsce.
       W kategorii solistek klasy srebrnej Elbląg reprezentowała Monika Bury, zdobywając dobrą 20 lokatę. Najliczniej obsadzona przez nasz elbląski klub była klasa brązowa dziewcząt. Na starcie stanęły: Maria Jankowska, Natalia Kołodziejczyk, Zuzanna Wnuk, Julia Gierszewska oraz Magdalena Oziemkiewicz. Dla Marysi, Natalii i Zuzi był to debiut na tak poważnych zawodach. Wszystkie zawodniczki spisały się świetnie zajmując bardzo dobre lokaty: Magdalena Oziemkiewicz - 6 miejsce, Julia Gierszewska – 10 miejsce, Natalia Kołodziejczyk – 11 miejsce, Zuzanna Wnuk – 15 miejsce, Maria Jankowska – 16 miejsce.
       Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnych miejsc, a debiutantkom życzymy wielu sukcesów w kolejnych startach.