UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W tym miescie zmienic musi się wszystko, czas na nowe pokolenie od góry do samego dołu, czuć juz to w powietrzu!wszystko musi obudzić się ze snu i zacząć żyć na miarę tych czasów, potrzeba ludzi z wigorem, niezepsutych naleciałościami mentalnymi ubieglych lat ! Jest juz przepaść, którą się czuje i widzi! czas po prostu zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodości, nowości, nowoczesności i zwyklej inności! Metody modne kiedyś dziś juz egzaminu nie zdają ! Wszystko tu musi się ożywić i odzyskać charyzmę. .. .
  • I co może wybrać takich pokroju towarzysza Roberta K?
  • Tak, to jest miasto marazmu, nudy i ciągłych narzekań. A przede wszystkim - bierności. Ludzie ożywiają się przy takich okazjach jak obecne, potem znów zapadają w sen. Nadzieja wg mnie jest ożywienie gospodarcze, może za sprawą przekopu, powstanie nowych miejsc pracy, bo inaczej miasto będzie nadal dryfowac. Hashtagi: #R7
  • Ja jestem za, a nawet przecież, Ŕobuś to wporząsiu gość przynajmniej socjaj byłby jeszcze lepszy, I ludziom żyło się dostatniej, I krasnaja armia by znòw była przy nas, pogoniła by Rudego I niemcow, a tak ludzie popatrzcie co siě wyrabia, świat do góry nogami, TERAZ to niemcy będą Nas bronić, ale co będzie JAK ich znowu pogonią do Berlina. Polsko!! Czy znowu będziemy do Ciebie mówič Litwo kochana, ty jesteš JAK zdrowie, I JAK często musimy Cię tracić ten TYLKO się dowie, ile razy Ruskie I Szkopow watachy, przejdą nasze ziemie, by zawładnąć Lachy. Tak mi Ciebie szkoda ojczyzno kochana, wciąż o tobie myślę. .. od wieczora do rana. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Bo lek mi pomoże(2021-12-12)
Reklama