UWAGA!

Zgłoś Filantropa Roku 2006 - tylko do końca marca!

Tylko do końca marca można nadsyłać wnioski do konkursu o tytuł Filantropa Roku 2006. Tytuł może otrzymać przedsiębiorca, osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w 2006 r. w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych oraz instytucji użyteczności publicznej z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego.

- Do składania nominacji zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, szkoły, uczelnie, szpitale, instytucje działające w sferze kultury i pomocy społecznej itp., które w ten wyjątkowy sposób chciałyby podziękować swoim darczyńcom - mówi Gabriela Zimirowska, koordynator projektu.
     Laureat konkursu otrzyma statuetkę Ferdynanda, zostanie zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Dobroczyńca Roku”, a Eksperymentalna Młodzieżowa Inicjatywa Telewizyjna zrealizuje film na temat jego działalności. W ramach programu stworzona zostanie także publikacja opisująca sylwetki elbląskich filantropów, wśród których znajdzie się tegoroczny zwycięzca.
     Regulamin oraz wniosek konkursowy dostępny jest na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl. Wszelkie informacje uzyskać można w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu oraz pod numerem telefonu 055 236 98 88.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama