UWAGA!

Ankieta o pracy elbląskiej policji

2013-10-14
Aktualizowany 2013-10-16 10:33
 
Elbląg, Ankieta o pracy elbląskiej policji
fot. nadesłana

Jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, kto jest naszym dzielnicowym i w końcu, czy czujemy się bezpiecznie – to tylko kilka pytań na jakie odpowiedzą ankietowani mieszkańcy Elbląga. Dziś o godz. 10 „ankieterzy”, którymi są uczniowie elbląskich klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych rozpoczęli przeprowadzanie ankiet wśród mieszkańców miasta.

Ankieterami są uczniowie elbląskich klas mundurowych jednej z elbląskich szkół. Będzie można ich spotkać w różnych częściach miasta. Ankietowani mieszkańcy zostaną zapytani m.in. o to czy wiedzą kto jest ich dzielnicowym, jak często widzą w swojej okolicy policyjne patrole oraz czy czują się bezpieczni. Ankieta liczy 12 pytań i jest anonimowa. Wyniki ankiety zostaną opublikowane po jej zakończeniu. Osoby, które ankieterzy poproszą o opinię prosimy o pozytywne podejście do badania i poświęcenie kilku minut na odpowiedzi na zadane pytania. Państwa opinia o pracy Policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania.
       Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Upoważnienie do przeprowadzania ankiety? Ciekawe, ciekawe.
 • Chyba tu jest jakiś błąd, tam powinno być " Uczniowie o profilu technika analityka " a nie " Uczniowie klas mundurowych. ." To mija się z celem. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Aallelujaa(2013-10-14)
 • "Państwa opinia o pracy Policji pomoże doskonalić jej metody i formy działania. " - a konkretnie, co to oznacza?, że dzielnicowy będzie pukał do każdego mieszkania, jak ksiądz po kolędzie?
 • Panowie przełożeni panów policjantów z drogówki proszę przeinstruować podwładnych żeby nie chowali się przy łapance na radar za ukryte samochody, zakręty itp. Policjant ma być widoczny, po to ma kamizelkę odblaskową !!!!!Drugim zagadnieniem jest ustawianie samochodu policyjnego na obszarze wyłączonym z ruchu i na zakazach. Proszę zachowywać minimum przyzwoitości w wykonywaniu czynności służbowych, a wasze zaufanie społeczne wzrośnie Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  obywatelX(2013-10-15)
 • Proszę również wysłać takich ankieterów na obrzeża Elbląga w celu zapytania osób tam mieszkających, czy czują się bezpieczni i czy znają swoich dzielnicowych. W moim przekonaniu to 85% mieszkających na wsi nie zna swoich dzielnicowych bądź nigdy ich tam nie widzieli. Poza tym przydałyby się zwiększone patrole właśnie tam poza Elblągiem, bo tam również mieszkają ludzie, którzy chcieliby się czuć bezpiecznie. Nie wspomnę już o jeżdżących szrotach, które zagrażają innym użytkownikom drogi i niestosowania się do znaków jak również przepisów o ruchu drogowym, dlatego też wskazane by były kontrole policji drogowej i to jak najczęściej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Robertowski(2013-10-15)
 • Moim zdaniem Parlamentarzyści powinni zmienić prawo. Mam na myśli, iż policjant powinien w zagrożeniu życia obywateli i swoim móc posługiwać się bronią. .. , a nie jak jest jakiś włam, którego byłem świadkiem to policja poinstruowała złodziei i stwierdziła że nie ma podstaw prawnych i jest mała szkodliwość czynu puszczając młodocianych przestępców, a sama ze spokojem odjechała obawiając się o swoje życie. Małolaci odwrócili się na pięcie śmiejąc się, a w godz. nocnych okradli zaplanowany skok twierdząc, iż prao jest po ich stronie. KAŻDY NAŻEKAŁ NA KOMUNĘ - I TU NASUWA SIĘ PYTANIE CZY W CZASIE KOMUNY BYŁO TAKIE BEZROBOCIE I SŁABA FREKFENCJA UCZNIÓW W SZKOLE. ? CHYBA NIE. ZA MAŁO JEST TERAZ PRACY, A PRZESTĘPSTWA POWSTAJĄ Z NUDÓW. POLICJA SIĘ NIE OPÓŹNIA TO SPOŁECZEŃSTWO JEST UODPORNIONE, ALE JEST KASA NA PRZEBUDOWĘ INFRASTRUKTURY PODWÓRKA, NIE NA POLEPSZENIE PRACY POLICJI I NA OGÓLNĄ BEZPIECZNĄ POLSKĘ. BĄDŹ CIE PATRIOTYTAMI CHOCIAŻ W TEJ KWESTII. BO JAK JEST W PARLAMENCIE TAK JEST W DUŻYCH MIASTACH, GMINACH I W DOMACH PRYWATNYCH.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  ZATROSKANYOBYWATEL(2013-10-15)
 • po co robić ankietę, wszyscy wiedzą jak pracuje policja. Jak pan komendant nie wie, to niech wyjdzie do ludzi to się dowie.
 • nie. będzie tylko wrzucał kopertę do skrzynki
 • To jakaś parodia! W jakim kraju my zyjemy???!!! Czy komornik jest ponad sądem, ponad prokuratorem i ponad prawem???!!! Według tego materiału komornik ma wszystkich i wszystko w dupie a policja CHRONI INTERESY PRZESTĘPCY!!! Tragedia!!!!! Taka jest Policja w Elblagu - lamanie prawa na porzadku dziennym a o udzieleniu pomocy mozna zapomniec, pare razy dzwonilam o interwencje ale widocznie oni nie od tego. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  PaniJadzia(2013-10-16)
 • system inwestuje w diabła zamiast pomóc biednym rodzinom ! obudź się polsko !
 • Obudź? Kto? Tamci z martwych nie wstaną, a na tych bym nie liczył.
 • nie "baranie". gdzie jest żle. czytaj z rozumem
Reklama