UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • moze ktos mnie odpowie ile jest e w elblagu sklepów spozywczych gdziene ma sprzedazy alkocholi ża komuny w elblagu było kilka sklepów gdzie mozna było kupic alkochole Teraz w kazdym sklepie jest wystawa alkocholi ceny nie sa wysokie stajemy sie cpa nstwem pijaków jak ROSJA GDZIE NA KAZDEGO POCZAWSZY OD DZIECKA przypada 24,5 litra spirytusu Sa podwyzki cen na wszystkie artykuły sporzywcze tlko nie valkochole jedna firma w ELBLAGU ma kilka sklepów z alkcholami widocznie podatki sa tak małe ze ten handel sie op łaca podniesiono emeryturt zlikwidowano podatki tylko nie podniesiono cen alko holi Jestesmy panstwem biedny terzz doszło do nas dzies ctys mieszkanców ukrainy, których trzeba utrzymac pieniadze sa do wziecia -podnies ceny alkoholi o 50 procen tspołeczenstwo nbasze nic nie straci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    mieszk elblaga(2022-03-06)
  • @mieszk elblaga - ja myślę, że jakby ludzie pilniej się uczyli, nasze społeczeństwo by na tym zyskało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Poczawszy(2022-03-07)
Reklama