UWAGA!

Razem dla zwierząt

2013-06-25
Aktualizowany 2013-06-28 09:45
Aukcję na rzecz zwierząt wspiera również Tomasz Jacyków
Aukcję na rzecz zwierząt wspiera również Tomasz Jacyków

O swoim losie, niestety dość często kiepskim, nie mają komu opowiedzieć. Dlatego też robią to za nie ci, którzy mówić potrafią, dzięki temu mogą pomóc naszym mniejszym braciom. Ty też tak możesz! Już w najbliższą niedzielę (30 czerwca) na Wyspie Skarbów odbędzie się wyjątkowa licytacja na rzecz ratowania zwierząt.

Każdy, kto tego dnia zjawi się w kawiarni Wyspa Skarbów będzie miał okazję pomóc zwierzakom. Jak? W bardzo prosty sposób. Już 30 czerwca o godz. 17 odbędzie się tam wyjątkowa akcja – aukcja na rzecz ratowania zdrowia i życia koni oraz zwierząt gospodarskich organizowana przez Patrol Interwencyjny ds. zwierząt gospodarskich.
       Na aukcji znajdą się tam różne ciekawe przedmioty, pośród których każdy może wyszukać coś dla siebie. Do akcji włączył się również znany stylista, Tomasz Jacyków, który specjalnie na tę okazję podarował ręcznie robiony pierścień na zamówienie, a także fotograf Michał Pawłowicz, który na ten cel przeznaczył piękne zdjęcie konia.
       Nie pozostaje więc nic innego niż zajrzeć do kawiarni Wyspa Skarbów!
       Chciałbyś pomóc, ale Twój budżet nie pozwala Ci na to? Nie martw się, możesz to zrobić w nieco inny sposób. Przynieś wybraną przez siebie rzecz, a zostanie ona zlicytowana i znajdzie nowego właściciela. Przedmioty, które zostaną wystawione na aukcję można będzie przynosić jeszcze tuż przed rozpoczęciem, przed godz. 17.
       Całość zostanie okraszona dużą porcją świetnej zabawy, będą konkursy, gry i zabawy, dla tych młodszych, jak i tych starszych, znajdzie się również miejsce na niespodzianki.

 


       Ponadto spotkanie będzie niebywałą okazją dla tych rodziców i opiekunów, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o terapii w siodle, bowiem podczas spotkania będą obecni instruktorzy jeździectwa oraz hipoterapii.
       Na spotkanie zapraszamy wszystkich, nie przechodźmy obojętnie obok losu zwłaszcza tych zwierząt, którym ludzie przysporzyli cierpień, bo jak powiedział Emil Zola „los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka”.
      
      

----------Reklama------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej