UWAGA!

Świąteczna komunikacja

W okresie Świat Bożego Narodzenia, a także w Sylwestra oraz w Nowy Rok autobusy i tramwaje kursować będą według zmienionych rozkładów jazdy.

W Wigilię (24 grudnia) oraz w Sylwestra (31 grudnia) tramwaje i autobusy do godz. 20.30 kursować będą jak w niedziele, natomiast po godz. 20.30 kursować będą tylko tramwaje linii nr 2 i 3 oraz autobusy linii nr 7 i 9.
     W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 i 26 grudnia) tramwaje kursować będą według niedzielnych rozkładów jazdy: od godz. 8 na linii 2 i 3, od godz.11 na linii nr 4. Natomiast nie będzie kursować „jedynka".
     Autobusy kursować będą według niedzielnych rozkładów jazdy: linie nr 7 i 9 realizują rozkład w pełnym zakresie, a od godz. 9 rozpoczną kursowanie pozostałe linie autobusowe.
     W Nowy Rok (1 stycznia) tramwaje kursować będą jak w niedziele: od godz. 8 na linii nr 2 i 3, od godz. 11 na linii nr 4. Nie będzie kursować „jedynka".
     Autobusy kursować będą według niedzielnych rozkładów jazdy: linie nr 7 i 9 realizują rozkład w pełnym zakresie, zaś od godz. 9 rozpoczną kursowanie pozostałe linie autobusowe.
     Linia nocna nr 100 w okresie świąt funkcjonuje bez zmian.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama