UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koleś nawet nie jest z Elbląga....
  • Należy oddać sprawiedliwość, że jest o wiele bardziej z Elbląga (urodził się w Pasłęku, ale w Elblągu np. się kształcił) niż np. pani Falej, która w ten sposób co Śliwka z Elblągiem, ona jest związana z Olsztynem.
  • Pani Falej lepiej się orientuje w problemach E-ga niż p. Sliwka. Choć posłem jest dopiero 3 miesiące, aa już zaliczono go do grona najgłośniejszych krzykaczy przeszkadzających w obradach parlamentu.
  • I co w związku z tym. A Wróblewski jest z Olsztyna wiesz
  • Ja też nie jestem z Elbląga. Jednak wszystkie sprawy administracyjne i skarbowe załatwiam w Elblągu. Tutaj przywożę artykuły które kupują Elblążanie. Wkurzają mnie dziury na elbląskich ulicach, brak miejsc parkingowych i nie istniejące pojęcie zielonej fali w sygnalizacji. Rano witam się z innym znajomymi którzy autobusami dojeżdżają do pracy w Elblągu. To tez nasze miasto i w mojej ocenie każdy może nim rządzić byle spełniał; nasze oczekiwania a samemu miastu zaproponował przyszłość. Hashtagi: #mojemiastoelblag, #sliwkaprezydentem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    ten obcy(2024-02-05)
  • MariuszLewandowski-Fc @ten obcy - To że jesteś z poza Elbląga nie czyni cię głupszym ale mniej to miasto znasz. Ciesz się że nie musisz załatwiać spraw w US za czasów Lango pewnie omijałbyś Elbląg wielkim łukiem i własnie dlatego że dziesiątki jak nie setki firm przeniosły swoje siedziby do innych miast żeby nie być pod właściwością US Elbląg kasa miasta od lat pustoszeje. Śp Jerzy Wilk musiał zadłużyć miasto na 30 milioów żeby dokończyć to co rozgrzebał Nowaczyk i też trzeba to spłacąc. A jak masz firmę to wiesz że jak masz mniejszą z sprzedaż a większe koszty to nie zarobisz nawet na suchy chleb. Ale pocieszę Cię w Niemczech też są dziury, a znam kilka niemieckich ulic które są gruntowe pomimo że stoją przy nich wille jak marzenie.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-05)
  • Wcisła i Dalej też nie i nie przeszkadza. Zakłamane towarzystwo wzajemnej adoracji.
  • MariuszLewandowski-Fc @bra - Wcisa za bystry nie jest i wiekszy w jego karierze udział ma druga żona ale właśnie z nią mieszka tu 20 lat albo więcej. Czy szkodzi czy pomaga inna sprawa ale już traci kontakt z miastem. Ale go traci a śliwka nigdy go nie miał. Uczyłem sie Gdańsku dwa lata i myślisz że znam to miasto ? Stara Oliwa jest przeurocza, Wrzeszcz znałej jak własną kieszeń poł życia albo w Gdańsku albo z Gdańskiem ale to nie daje mi prawa żeby mówić moim kolegą że jestem Gdańszczniem a tym bardzej pretednować do tego żeby układać im żucie i miasto. No j..... j się w czoło czlowieku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-05)
  • Biedroń był prezydentem Słupska, a nawet nie znał nazw ulic. Ten chociaż kojarzy trochę Elbląg.
Reklama