UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak tak ma wyglądać Elbląg pod rządami PiS to ja dziękuję.
  • Idź baranku na spacerową zobacz owoc twoich lewaków, następnie spróbuj z tego miejsca dojechać komunikacją miejską na stację Elbląg Zdrój, to też ich dzieło. Spójrz na drugą stronę rzeki i podziwiaj port miejski bo państwowego nie chcieli, krzyczeli że to wrogie przejęcie. Następnie udaj się komunikacją miejską na mazurską w okolicę budynku do którego mięli przenieść elbląskie zakłady mięsne. Następnie przejdź na drugą stronę i zobacz ta niegospodarność w postaci kilometrów chodników, lamp, asfaltów leżących odłogiem w polu na modrzewinie przy drodze do nikąd. Tak właśnie PO PSL SLD gospodaruje pieniędzmi elblążan i do takiej ruiny doprowadzili miasto które przypomina Prypeć na Ukrainie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    14
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-02-04)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Nie lubimy w Elblągu pisowcow także możesz ujadać i skomlec flanelo wszystko na nic
  • nie lubicie hehhe to jest was dwoch... jesli kogos wybierasz bo go lubisz to juz wiem czemu sami niekompetentni sa w radzie ministrow
Reklama