UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Elbląg szczególnie zniszczyła "komuna". Najpierw wysiedliła 25 tysięcy ludności niemieckiej, potem odbudowała miasto, utworzyła największy zakład "Zamech" oraz dziesiątki innych i setki mniejszych co pozwoliło na likwidację bezrobocia, rozwijała sieć szkolnictwa nawet organizując filie wyższych uczelni co doprowadziło do likwidacji analfabetyzmu, wybudowala nowe osedla mieszkaniowe, uruchomiła i rozwijała komunikację miejską, nawet wspierała kulturę, bo wybudowała EDK Światowid. A największy czynnik zniszczenia zaistniał w 1975 roku, kiedy utworzono województwo elbląskie co pozwoliło na unowocześnienie miasta. No samo zło, że aż nie chce się wierzyć. A co tam przy tym "ruskie".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  6
  Grażyna Uszata(2023-03-18)
 • @Grażyna Uszata - A potem przyszedł Wojtyła i zamiatał pod dywan
 • @Grażyna Uszata - odpowiem ryskie zabrały nam nasze polskie ziiemie a nam iby oddaly nie swoje. to tu było po niemiecku nie dziwic sie nalezy.
 • @Grażyna Uszata - Grażynko do dzisiaj miasta nie odbudowano, wypisujesz nieprawdę, normalnie jak tzw ruską prawdę, tzn wszyscy wiedzą, że to lipa a i tak takie pier... są wypisywane, odklejenie zwojów pod kopułą murowane
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Ja cnjh(2023-03-18)
Reklama