UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dodaj swoją imprezę

Zapraszamy do zamieszczania informacji o wszelkich imprezach mających sie odbyć w Elblągu i okolicy. W tym celu proszę wypełnić poniższy formularz. W przypadku braku odpowiedniej lokalizacji lub kategorii imprezy proszę wybrać dowolną, a w czołówce opisu napisać nam o tym. Uzupełnimy wtedy naszą bazę. Informacja o imprezie ukaże się zaraz po zaakceptowaniu jej przez redakcję.
Placówka: Kategoria:
Tytuł/nazwa:
Opis:
Pokazuj informację od:
Początek imprezy: Wszystkie daty proszę wprowadzać w formacie RRRR-MM-DD, np. 2008-01-20
Koniec imprezy: W przypadku imprez jednodniowych proszę pozostawić tę rubrykę pustą
Zdjęcie:
Link do strony: