UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Quiz

Czas na quiz. Czarno-biały

2021-02-27

Czarno-białe fotografie mają w sobie nieodparty urok. Zdaniem niektórych - więcej w nich duszy niz na kolorowych fotkach. Rozpoznasz co znajduje się na czro-białych fotografiach, które przedstawiamy w quizie?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Zima, zima, zima!

2021-02-20

Zima w tym roku rozpieszcza wszystkich, którzy lubią śnieg i spędzania wolnego czasu na powietrzu nawet w mroźne dni. Właśnie zimie w mieście poświęcamy nasz najnowszy quiz. Każde z pytań będzie odnosiło się do tej pory roku lub zagadnień z nią związanych. Mamy nadzieję, że nie okażą się trudne. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Co wiesz o zwierzętach?

2021-02-13

Tym razem nasz quiz przygotowaliśmy we współpracy z Nadleśnictwem Elbląg. Możecie w nim sprawdzić swoją wiedzę o zwierzakach, które zamieszkują okoliczne lasy.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/13

Quiz

Co w trawie piszczy?

2021-02-06

Podczas dzisiejszego quizu ponownie pytamy o ostatnie wydarzenia w Elblągu i regionie. Jak uważnie czytasz portEl? Odpowiedzi na wszystkie pytania przewinęły się w ostatnim czasie na naszej stronie.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz! 20 lat minęło... cz.2

2021-01-30

W tym roku portElowi stuknęła "dwudziestka". Były już pytania z pierwszej "pięciolatki", teraz pora na okres 2005 - 2010. Rozpoznajesz kto lub co jest na fotografiach?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Co Ty wiesz o patronach elbląskich szkół

2021-01-23

Dzieci z klas I-III wróciły do nauki w szkołach. To dobry pretekst, by sprawdzić Waszą wiedzę na temat patronat elbląskich szkół podstawowych. Gotowi? Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Elbląskie rozmaitości

2021-01-16

Zapraszamy Was do rozwiązania kolejnego quizu na temat Elbląga. Dzisiaj pytamy o różne tematy, które są związane z naszym miastem. Przyda się znajomość dat, wydarzeń i bardziej oraz mniej znanych miejsc w Elblągu. Życzymy Wam powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. 20 lat minęło...

2021-01-09

W tym roku portElowi stuknęła "dwudziestka". Z tej okazji popatrzymy na zdjęcia z czasów pierwszej "pięciolatki". Rozpoznajesz kto lub co jest na fotografiach?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

To i owo o mieście

2021-01-02

Nowy rok zaczynamy quizem wiedzy ogólnej o Elblągu. Z jednej strony sięgniemy do przeszłości, z drugiej przyjrzymy się temu, co dzieje się w mieście teraz. Zachęcamy do pochwalenia się wynikiem na koniec!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz! Co pamiętasz z 2020 roku?

2020-12-26

Rok 2020 z pewnością na długo utkwi nam w pamięci z powodu pandemii koronawirusa. Ale obfitował on w wiele innych wydarzeń i dzisiaj sprawdzamy, o których z nich pamiętacie. Oczywiście tych z naszego elbląskiego "podwórka".

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz. Co ty wiesz o starych nazwach elbląskich ulic - część 2

2020-12-19

Patroni elbląskich ulic zmieniali się wielokrotnie. Naturalną zmianą była ta dokonana po 1945 r. Ale i później ulice zmieniały swoje nazwy. Sprawdzimy, czy znacie dawne nazwy i patronów elbląskich ulic. Dzisiaj druga część naszego quizu.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Co ty wiesz o starych nazwach elbląskich ulic?

2020-12-12

Patroni elbląskich ulic zmieniali się wielokrotnie. Naturalną zmianą była ta dokonana po 1945 r. Ale i później ulice zmieniały swoje nazwy. Sprawdzimy, czy znacie dawne nazwy i patronów elbląskich ulic.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12