UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Quiz

Co wiesz o elbląskich formach przestrzennych?

2021-05-08

Przechodzimy obok nich najczęściej obojętnie. Stoją w mieście od lat. Stały się trwałym elementem krajobrazu, świadkami naszej codzienności oraz zachodzących w Elblągu przemian. Dzisiaj pytamy o elbląskie formy przestrzenne.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Jaka to ulica?

2021-05-01

Dziś, jak można się łatwo domyślić, ponownie pytamy o znajomość elbląskich ulic. Jak dobrze znasz współczesny Elbląg? Przekonaj się!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Czas na quiz. Rozpoznajesz?

2021-04-24

Pokażemy wam fotografie różnych zakątków Elbląga. Rozpoznacie, jakie miejsca są na nich przedstawione?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 9/12

Quiz

Co ty wiesz o EPT?

2021-04-17

W kwietniiu mija 10 lat od utworzenia Elbląskiego Parku Technologicznego na Modrzewinie. Z tej okazji zapraszamy Czytelników do sprawdzenia swojej wiedzy na temat tej instytucji. Pytania ułożył zespół EPT. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Wiosna z portElem

2021-04-10

Dzisiaj zapraszamy Was do rozwiązania quizu dotyczącego ostatnich wydarzeń w Elblągu. Jeśli ktoś uważnie śledzi publikacje na portEl.pl, nie będzie miał trudności z odpowiedziami na pytania. Zapraszamy do zabawy i pochwalcie się potem swoimi wynikami na Facebooku!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Gdzie co jest?

2021-04-03

W dzisiejszym quizie proponujemy Wam krótką wizytę na ulicach miasta. Pytamy o elbląskie drogi, lokalizacje poszczególnych obiektów itd... Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Czas na quiz! Różności

2021-03-27

W tym tygodniu trzeba wykazać się szeroką wiedzą: od wojskowości, poprzez sport do znajomości marek samochodów. I to nie tylko w Elblągu. Zapraszamy do zabawy.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Sprawdź się w quizie uczniów SP 14 w Elblągu

2021-03-20

Pytania do dzisiejszego quizu ułożyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu. Sorawdź, ile wiesz o naszym mieście, w szczególności o wydarzeniach, które rozegrały się tu na przestrzeni wieków. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 21/26

Quiz

Co wiesz o gminie Gronowo Elbląskie?

2021-03-13

Dzisiaj proponujemy Wam quiz, który sprawdzi wiedzę o gminie Gronowo Elbląskie. Pytamy o jej historię, o zabytki, a także o czasy współczesne.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz: Piekarczyk, Krzyżacy i Brama Targowa

2021-03-06

Już w poniedziałek (8 marca) czeka nas okrągła, pięćsetna rocznica obrony Elbląga przed Krzyżakami, w której istotną rolę odegrał słynny Piekarczyk. Sprawdzamy, co wiecie o elbląskim bohaterze, Bramie Targowej i polsko-krzyżackich konfliktach...

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/13

Quiz

Czas na quiz. Czarno-biały

2021-02-27

Czarno-białe fotografie mają w sobie nieodparty urok. Zdaniem niektórych - więcej w nich duszy niz na kolorowych fotkach. Rozpoznasz co znajduje się na czro-białych fotografiach, które przedstawiamy w quizie?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Zima, zima, zima!

2021-02-20

Zima w tym roku rozpieszcza wszystkich, którzy lubią śnieg i spędzania wolnego czasu na powietrzu nawet w mroźne dni. Właśnie zimie w mieście poświęcamy nasz najnowszy quiz. Każde z pytań będzie odnosiło się do tej pory roku lub zagadnień z nią związanych. Mamy nadzieję, że nie okażą się trudne. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12