UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chcieliśmy jechać z żoną na granice. Mamy dwa busy które łącznie by pomieściły 24 osoby ale jak zobaczyliśmy ceny paliwa to stwierdziliśmy, że musimy odpuścić. Nie stać nas na to, żeby płacić ponad 7zł za litr paliwa. Przykro nam ale musi jechać ktoś inny. Ukraincy muszą poczekać bo pb, orlen i inne muszą się najpierw nachapać kasy. Czasem się zastanawiam na kogo te sankcje zostały nałożone, na Rosje czy na Polskę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    18
    TommyBus(2022-03-04)
  • @TommyBus - chyba nie wiesz na czym polega polityka. I nie wiesz od czego zależy cena ropy, ciesz się, że w PL i tak jest z obniżonym podatkiem vat. A co do sankcji, to było wiadomo, że my też je odczujemy, jednak nie tak jak rosjanie - mimo warto ponieść tą cenę, za cenę spokoju. Moim zdaniem te sankcje są o parę lat za późno, bo europa się bała konsekwencji gospodarczych. Co teraz spowodowało że dodatkowo są inne problemy.
  • Pewnie, jeszcze za ten obniżony łaskawie VAT nie zapomnij lecieć w przyszłych wyborach i zagłosować na jedyną słuszną partię. Kupili cie, jak i całą masę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    sadsadsasda(2022-03-05)
  • @sadsadsasda - a kto powiedział, że mnie "kupili"?? kto powiedział, że jestem za partią rządząca. nie sprowadzaj wszystkiego do polskiej wojenki politycznej. Napisałem tylko prawdę. Więc skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz w tych trudnych czasach.
Reklama