UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z innej beczki, w Biedronce koło zusu, siedzi facet, moze po 40tce, który prosi o kupienie mu jedzenia. Wygląda na zdrowego, zwyczajnie ubranego, normalnego człowieka, nie na glodnego i na pewno nie potrzebującego. Wczoraj też tam siedział, ludzie dawali mu jedzenie, dzisiaj to samo. Wiem, że słowa kupi pani/ pan jedzenia inaczej działają niż da pani złotówkę, ale to też wydawanie pieniędzy i to jeszcze na lenia, któremu nie chce się iść do roboty!!!! Mój teść pracował fizycznie w wieku 65 lat!!!!! Oczywiście, kwestia schludnego ubrania nie oznacza, że trzeba pomagać brudnym, biednie wyglądającym, bo to jest ta sama sytuacja. Oni również są w stanie iść do roboty. Nie uczcie ludzi, że coś można dostac za darmo, bo w życiu tak nie ma. Trzeba na to zapracować. Jeśli chcecie komuś pomóc to zapytajcie chociażby na grupie oddam obiad, gdzie panie jeżdżą do schorowanych, często starszych osób w trudnej sytuacji życiowej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    1
    WojtekR.(2022-02-10)
  • @WojtekR. - Ależ obecny rząd ich już nauczył. Po co pracować, jak można za pincetplus żyć. No a rząd na zaplecze wyborcze i będzie dusił Polskę aż ta padnie.
  • @WojtekR. - to ten sam typ, co stoi pod Biedrą NA węgrowskiej. i jeszcza ma wymagania[jogurt tylko bez laktozy itp
  • @hę - Dla Ciebie to wciąż wymagania, dla osoby chorej trucizna. Tak na to spójrz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    LucynaŁupina(2022-02-10)
  • @hę - I masło tylko 82% tluszczu
  • @hę - A może jest uczulony o tym nie pomyślałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja12345.(2022-02-14)
Reklama