UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tego co rozumiem, jakbym wybierał fachowca do remontu mieszkania i miałbym powiedzmy 10 tys funduszu. Jeden wyremontuje za 14,a drugi za 9,wiec muszę wybrać tego za 14,bo Izba będzie płakać? XD
  • @xddd - Widać że nie rozumiesz. Jeśli masz 10 tys a ktoś chce zrobić coś za 14 tyś a drugi za 9 tys to powinieneś pomyśleć- skąd ta różnica. Może ten za 9 zrobi to źle że słabszych materiałów. Może ten za 14 chce mnie skroić- powinieneś pomyśleć a nie brac najtańszego. Tam gdzie wygrywa cena często jakość jest do bani- patrz drogi. ..
  • Żeby jakość nie była do bani, to po prostu w wymaganiach niezbędnych określasz, jakie warunki musza być spełnione żebyś był zadowolony i wtedy wygrywa najniższa cena z jakością na poziomie określonym przez Ciebie. Więc nie jest tak do końca, że tylko najniższa cena wygrywa A jakość się nie liczy. Masz taka jakość jakiej zadasz warunkach przetargu.
  • Fakt, w ten sposób o tym nie pomyślałem na poczatku, bo z góry przyjąłem, że oboje wykonają to dobrze. Dziękuję za wyjaśnienie; )
Reklama