UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najniższa krajowa i do tego co kwartał podania o anulowanie odsetek na składki ZUS tak samo działą jak Wójcik tylko Wróblewski podpisuje zwolnienia z odsetek bo szantaz ze zwolnia ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    12
    alex12@w(2021-07-19)
  • @alex12@w - Nie wierzę że ktoś jeszcze pracuje za minimum socjalne, chyba że nieumiejący czytać ani pisać, w takim wypadku taki delikwent powinien po rękach całować że ktoś zechciał go zatrudnić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Prymas(2021-07-19)
  • @Prymas - Popytaj ludzi o prace w HC na pakowaniu i sztaplarce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    alex12@(2021-07-19)
  • @alex12@w - Pier. .. sz głupoty jak potluczony. Pracowałeś w tej firmie ? Moze nie doszedłes nawet do etapu rozmowy co jest wynikiem braku kompetencji i umiejetnosci z Twojej strony. Do takich komentarzy zapraszamy na żal. pl Jest to jedna z niewielu firm na Elblaskim rynku, która bardzo rzetelnie rozlicza się z pracownikiem.
  • @Prymas - Popytaj ile u Wójcika zarabiają. :)3 mc najniższa, gdy ludzie się buntują na 2 mc podnosi premię, i tak w kółko. I nie gadaj mi, że nie pracowałem, bo pracowałem teraz też pracuję ale nie u Wójcika, robię podobną pracę za kwotę min. 1000 pln. wyższą.
  • Napisz gdzie tak dobrze płacą; )
  • Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Gość2(2021-07-20)
  • Tak pracowałem w tej firmie od samego początku do 2019 r. Żenada i syf.
Reklama