UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejna skończona głupota ratusza - nie wydaje Wam się, że oni przed wyborami, w których ewidentnie urwie im się ratuszowe koryto, to próbują wyprzedać dziś wszystko i to jak leci, bez względu na nic, a już na pewno nie rozum, bo świetnie wiedzą, że drugiej takiej okazji najumać się z publicznego, to już nie będzie? Bo ja mam takie nieodparte wrażenie graniczące z pewnością właśnie. PS. Pytanie takie z gatunku technicznych jest - tego żeglarza z Mrągowa, to ktoś z PO może POlecił miejskim mędrcom i spec-organizatorom? Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #marnotrawstwo, #slupy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    10
    lubie.kefir(2021-11-26)
  • @lubie.kefir - A widziałeś żeby koryto urwało im się przez ostatnich 30 lat?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Klakier(2021-11-26)
  • @Klakier - Nie, ale mnie tu wtedy nie było - i fakt, że POzwoliliście dziaderskim pazerniakom a wyzyskiwaczom rozpuścić się jak dziadowskie bicze nie znaczy jeszcze, że tak będzie wiecznie:)#TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #KoniecEryDziadocenu, #ratuszowiki, #oligarchia, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    lubie.kefir(2021-11-26)
  • @lubie.kefir - A słupy energetyczne nie przeszkadzają na podejście do lotniska hale magazynowe nie są tak wysokie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lech Gajewski(2021-12-02)
Reklama