UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowna Pani Posłanko! Nikt nie obiecywał, że będzie taniej z wyjątkiem tego pana obok w masce w zielone ciapki. To były radny Klim mówił, że zna tajemnicę wysokiej ceny i on ją obniży. Niech go Pani spyta o czarodziejskie sposoby na sukces w ciepłownictwie. Z tego, co mi wiadomo, pan Klim nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych w tum kierunku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    19
    teles(2020-11-25)
  • @teles - Z tego co wiadomo większość siedzących lub wsadzanych na stolki nie ma zadnych kwalifikacji aby je piastowac i ciągnąć kasę za przynaleznosc do wlasciwego korzenia
  • @teles - Sz. Teles- :27 wrzesień 2018.Konwencja programowa "Naszą partią jest Elbląg". Jeżeli ktoś nazwie mnie demagogiem, to pozywam Go na "udeptaną ziemię"Bo skala demagogii na bazie "programu"pozwala na postanie podręcznika demagogii samorządowej. Jeżdżę często na Zatorze i wyglądam kompleksowej strefy dedykowanej Weteranom i Seniorom w ramach kierunku "Bezpieczny Senior". Na terenie b. koszar na Lotniczej: punkt opieki lekarskiej, poradnia geriatryczna, Centrum rehabilitacji, poradnictwo prawne, zdrowotne, zajęcia integracyjne. Nad tym wszystkim bezpłatny wstęp na basen. Jak nie dokonać wyboru głoszącego te wspaniałości? Wybór był, Strefy nie ma. No i ciepło w ramach programu "Usatysfakcjonowany mieszkaniec". Cytuję:"W tej części programu znalazła się też deklaracja tańszego ciepła o 20 procent, którą omówił. .. .. ; jak sądzicie, kto? Czy jesteśmy więc tymi "usatysfakcjonowanymi". Sz. Teles, sprawdź i zarzuć mi kłamstwo. Odsyłam jeszcze do analogii w TV Elbląg i machania "Koncepcją", bo zbudujemy własną ciepłownię. Nie ma jej, jest tajna Umowa z EKO i jej efekt: podwyżka. Na marginesie, zawsze uważałem, że te nieszczęsne 20 % to właśnie demagogia lub nieznajomość "ciepła"w otoczeniu deklarującego. EPEC bowiem stać na obniżkę w granicach 10 %. I to chcemy pokazać. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    RyszardKlim(2020-11-25)
Reklama